TOPlist

Chytré karty Google opět mění design. Tentokrát radikálněji

chytre karty google aplikace design

Vypadá to, že na webu založíme další seriál článků a v něm se budeme věnovat jednotlivým designům aplikace Google. Včera ráno jsme psali o tom, že chytré karty Google změnily design a dnes jsme tu opět s novinkou. Google se rozhodl ještě radikálněji změnit design.

Chytré karty Google jsou nyní kulatější a vše důležité je dole

Google namísto toho, aby vydal jednu velkou aktualizaci, tak radši postupně vydává malé „drobky“. Jinak se to ani nedá vysvětlit. Včera se prvním uživatelům změnila nabídka rozšířených informací o kartě, kdy se již nezobrazila jako vyskakovací okno. Místo toho se přesunula do spodní části obrazovky.

A s přesunováním položek úplně dolů pokračuje Google i dnes. Hlavní tlačítko pro otevření menu se již nenachází v levém horním rohu, ale je úplně dole vpravo. Na spodní liště se již tak nyní nachází pět ikonek. Dále se také proměnil design jednotlivých karet. Ty jsou nyní zaoblené, což je ruku v ruce s novou verzí Android Oreo, kde se také nachází mnohem více zakulacených prvků.

Google
Google

Je podle vás lepší tohle postupné uvolňování novinek, nebo radši jedna velká aktualizace?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)