Menu

Chytré hodinky s Androidem – přidá se také LG?

Vypadá to, že nás brzy čeká nový trend a další zařízení, které většina uživatelů bude odsuzovat – chytré hodinky. Tento koncept sice není žádnou novinkou a například Sony již má svůj model nějakou dobu na trhu, teď ovšem přicházejí větší hráči, kteří dokážou své výrobky lépe prodat – Samsung, Apple a samotný Google. Tomu nechce nečinně přihlížet společnost LG a údajně chystá také své želízko v ohni. A šušká se, že dokonce dvě. Zatím ovšem není paradoxně jasné, na jakém systému budou chytré hodinky stavět. V potaz totiž přichází systémy Android a Firefox OS, pro které LG vyvíjí své produkty.

LG-GD910

Společnost LG již chytré hodiny představila, nebyly však postaveny na systému Android a také se nedočkaly žádného úspěchu.

Jak se stavíte k chytrým hodinkám vy? Potřebuju mít na displeji hodinek přehled o vašich SMS, volání, Facebooku atp.?

zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

bckp

bckp

25.3.2013 7:28

Chytré hodinky jsou dobrá věc, pokud mají sloužit pouze jako doplněk telefonu, nepotřebuji hodinky na čtení sms, emailů, ale můj mobil třeba nemá notifikační diodu, a tak je příjemné, že existuje způsob jak notifikace přece jenom mít… Jenom je naprd, že Google zkazil podporu pro BT4LE :/ Takle CooKoo jsou nepouzitelne bez podpory Androidu, a Pebble které mám objednány vydrží maximálně týden… :/

Pajry

Pajry

25.3.2013 9:16

Osobne budu radsi nosit klasicke hodinky, ktere mi vydrzi na beterii X let nez abych, krome telefonu a sluchatek, musel kazdy(druhy, treti, ctvrty,…) den nabijet i hodinky.

ZiChi

ZiChi

25.3.2013 9:48

bckp> Ano, taky mám doma mrtvé Cookoo, které jsem kupoval v domnění, že max do týdne bude aplikace i na Droida a stále (už přez měsíc) čekám a čekám… a vývojaři slibují a slibují…už mě to nebaví…. jaký problém má android s BT 4.0? (mám Note II)

bkf1

bkf1

25.3.2013 10:54

Jako doplnek zajimave, ale ja osobne urcite nepotrebuji. Od dob, co cas sleduji na telefonu beru hodinky ciste jen jako modni doplnek…

Martin

Martin

25.3.2013 17:47

Mne by uplne stacili take co mi budu vybrovat pri prichadzajucom hovore pripojenie cez bluetooth.Poraďte ak viete.

bckp

bckp

25.3.2013 19:21

ZiChi: no neexistuje API které by mohli vývojáři použít :-D Google jej prostě a jednoduše neimplementoval, takže se nedá použít BT4 LE , každý výrobce si jej implementuje po svém, takže nejde napsat globální app pro všechny, BT4 LE má přijít až někdy v Androidu KLP :-)

kikol

kikol

3.4.2013 14:48

smarthodinky od LG bych si určitě koupil

RSS (komentáře k článku)