Chytré hodinky Oppo se objevují na prvním snímku. Zlákají i vás?

chytré hodinky oppo

Vzhledem ke zrušení akce MWC 2020 budou chytré hodinky Oppo představeny v březnu, kdy má společnost naplánovanou vlastní událost. Dnes uniká další snímek, kde můžeme vidět zakřivené 3D sklo. Podobně vypadají například také jablečné Apple Watch, ovšem zde bude zakřivení o něco větší.

O Oppo hodinkách toho příliš nevíme. Jisté je, že budou disponovat EKG senzorem. Technologie ECG (ElectroCardioGram) dokáže například detekovat poruchu fibrilace srdečních síní, takže zejména u sportovců jsou tyto hodinky stále populárnější. Hodinky budou mít na těle hned dvě tlačítka, kterými se bude celý systém ovládat.

oppo chytré hodinky

Vedle hodinek se dočkáme také představení nového telefonu Oppo Find X2, přičemž výbava má být nekompromisní. Pohánět jej bude čipset Qualcomm Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 12 GB operační paměti RAM a přední stranu pokryje 2K 120 Hz displej.

Těšíte se na chytré hodinky Oppo?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)