Chytré hodinky od Fitbitu přijdou ještě tento rok

hodinky od Fitbitu

Chytré hodinky od Fitbitu jsou hodně očekávané, a to hlavně poté, co společnost koupila dvě firmy, které se zabývaly chytrými hodinkami – Pebble a Vector. CEO společnosti dnes prozradil první informace o chystaných hodinkách.

Chytré hodinky od Fitbitu nebudou mít LTE

U těch nejlepších chytrých hodinek poslední doby můžeme vidět, že výrobci dávají možnost propojit je s mobilními sítěmi, aby tak mohly fungovat i bez mobilního telefonu. To ale nebude cesta, kterou zvolí Fitbit. Prozradil to CEO společnosti James Park v rozhovoru pro Financial Times.

Fitbit Blaze Fitbit Blaze

Dále prozradil, že prodej Fitbit hodinek začne později tento rok. Hodinky budou voděodolné, mají mít speciální biometrický senzor a také přesnou GPS navigaci. Podporu LTE prý společnost nechce kvůli tomu, že se díky tomu hodně snižuje výdrž baterie. Největší záhada je zatím v tom, který systém hodinky budou mít, to bohužel James Park neprozradil.

Fitbit má svůj vlastní systém, pak ale také ten, který byl použit u Pebble hodinek, případně existuje i malá šance na použití Android Wear. Stejně tak o ceně se zatím nechtěl bavit. Doufejme, že Fitbit své první skutečné chytré hodinky cenově nepřepálí.

Těšíte se na chytré hodinky od Fitbitu?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)