Chytré hodinky Nexus již brzy? Google koupil firmu WIMM

smartwatch_google_render

Android již není doménou pouze chytrých telefonů či tabletů, ale dokázal se vmísit i do mnoha jiných druhů přístrojů. Typickým příkladem jsou chytré hodinky, které v sobě Android přímo ukrývají nebo se s ním dokážou spojit a využívat potenciál z mobilního telefonu. Chytré hodinky se pomalu, ale jistě začínají stávat žádaným zbožím a není proto divu, že velcí hráči na poli mobilních technologií začínají zbrojit a připravovat své produkty. Mezi ně se zařadil i gigant Google, o kterém se již delší dobu spekuluje, že by svůj model chytrých hodinek představil. A ještě více to potvrzuje nynější zpráva, že Google koupil firmu Wimm, která je známa především jako výrobce chytrých hodinek. Podle všeho došlo k odkoupení této společnosti dokonce již minulý rok. Znamená to tedy, že Google chystá něco velkého.

Nějak takto by si fanoušci hodinky od Googlu představovali Nějak takto by si fanoušci hodinky od Googlu představovali

Zatím každý představený přístroj řady Nexus vzbudil velké pozdvižení a většinou si našel spoustu spokojených majitelů. Dá se tedy předpokládat, že ani nové hodinky Nexus SmartWatch nebudou výjimkou a Google přinese další zajímavý produkt. Dosud ovšem nebyly zveřejněny žádné informace o chystaných hodinkách ani podrobnosti o nákupu firmy Wimm a plánech společnosti Google. Budeme velmi zvědavi, co z toho nakonec vzejde.

zdroj: theverge.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)