Chytré hodinky Misfit Vapor se vrací. Konečně mají i GPS

hodinky misfit vapor 2

První chytré hodinky Misfit Vapor byly velmi zajímavou volbou na poli Wear OS zařízení s dobrým poměrem cena/výkon. Jeden z hlavních mínusů však bylo to, že hodinky neměly GPS navigaci. To se však změní s příchodem druhého modelu Vapor 2, který se nečekaně ukázal v několika obchodech v Evropě, aniž by samotná společnost cokoliv odhalila. Co tedy od nových hodinek můžeme očekávat?

Misfit Vapor 2 dostávají GPS, zvýšila se ale i cena

Samotná společnost Misfit ještě ani nezačala na nové hodinky lákat a už víme vše podstatné. Misfit Vapor 2 je čtvrtá generace Wear OS hodinek, jeden z hlavních mínusů je to, že hodinky pravděpodobně nebudou mít nový čipset Snapdragon Wear 3100, ale starší verzi Wear 2100.

misfit vapor 2 obsah baleni

Hlavní vylepšení můžeme vidět v podpoře GPS a také v displeji. Ten je větší, má velikost 1,4 palce, rozlišení je 454 x 454 pixelů. Nechybí ani senzor tepu, měření kroků nebo počítání kalorií. Z popisu v obchodech jsme se také dozvěděli, že hodinky nedokážou měřit spánek uživatele. K dispozici by měly být za cenu 230 eur, což je v přepočtu 6 000 Kč. Otázkou je nyní, kdy se dočkáme oficiálního představení.

Líbí se vám chytré hodinky Misfit Vapor 2?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)