TOPlist

Neváhejte! LIDL prodává chytrou žárovku za 99 Kč

lidl žárovka slevy
  • LIDL podstatně zlevnil svou chytrou filamentovou LED žárovku
  • Stojí pouze 99 korun, můžete ji ovládat skrz aplikaci LIDL Home i hlasem
  • K jejímu fungování budete potřebovat centrální jednotku

Lidl se pustil do velkého výprodeje chytrých produktů pro domácnost. Mezi nejzajímavější nabídky patří bezesporu LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Filamentová LED žárovka, která zlevnila o více než polovinu a nyní ji pořídíte za pouhých 99 Kč, původně přitom stála 249 Kč. Za takovou cenu bude produkt pravděpodobně brzy pryč, takže s nákupem moc neváhejte.

Tato chytrá žárovka s paticí E27 je vybavena bezdrátovou technologií Zigbee 3.0, pro jejíž plnohodnotné fungování je nutná centrální jednotka, kterou Lidl prodává samostatně. Zajímavější variantou je však pořízení některého z balíčků, které centrální jednotku obsahují.

Ovládání chytré žárovky probíhá skrze aplikaci Lidl Home. Jas lze upravovat buď v aplikaci, nebo pomocí hlasového ovládání. Žárovka slibuje životnost až 25 000 hodin a je kompatibilní s Google Asistentem a Google Home. Snad jedinou podstatnější nevýhodou je pevně nastavená teplota světla na 2 100 kelvinů. Teplá bílá se hodí spíše pro použití večer, ale za 99 korun to produktu lze snadno odpustit. Nabízená filamentová verze má příkon 6,5 W, spirálová už je bohužel vyprodaná.

Lidl Home
Lidl Home

Cena: 99 Kč

Máte zkušenosti s chytrými produkty z LIDLu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)