TOPlist

Chuwi Hipad Pro je nádherný tablet se zajímavým výkonem. Cena překvapí i vás

chuwi hipad pro

Zajímavý tablet Chuwi Hipad Pro míří na globální trh. Oficiální prodej začíná 2. srpna a přes Aliexpress jej nyní můžete koupit za velmi zajímavou cenu. Pro prvních 300 zákazníků je navíc připravena magnetická klávesnice zcela zdarma.

Chuwi Hipad Pro na Aliexpressu

Asi není třeba nijak zvlášť zdůrazňovat, že se Chuwi inspiruje u Applu a jeho iPadu Pro. A nedělá to vůbec špatně. Přední stranu telefonu pokrývá 10,8″ LCD panel s Full HD rozlišením a maximálním jasem 600 nitů. Poměr stran je pak 16:10. Můžeme vidět poměrně tenké rámečky, displej má pokrývat 90 % přední strany, což je opravdu skvělé číslo na tablet střední třídy. O výkon se stará čipset Qualcomm Snapdragon 662 spolu s grafickým čipem Adreno 610, 8 GB RAM a 128GB UFS 2.1 úložištěm.

THIS iPad Pro Clone Has A Few Surprises! Chuwi HiPad Pro Review

THIS iPad Pro Clone Has A Few Surprises! Chuwi HiPad Pro Review

Můžeme počítat také rovnou se čtyřmi reproduktory a také certifikací Widevine L1, díky které si můžeme pouštět třeba Netflix v té nejvyšší možné kvalitě. O výdrž se pak stará 7 000mAh baterie s podporou nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. A cena? Ta je až k neuvěření. Od 3. do 5. srpna bude tablet na Aliexpressu k dispozici za pouhých 199,99 dolarů, což je asi 4 300 korun.

Stačil by vám takový tablet?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)