Chrome verze 36 vylepšuje vykreslování textů a vrací “Google Doodle”

chrome-os-android

Webový prohlížeč Chrome pro Android se dočkal další aktualizace – tentokrát na verzi s číslem 36 (konkrétně se jedná o verzi 36.0.1985.122). Hlavními novinkami je vylepšené vykreslování textu a návrat “Google Doodle” na nové záložky. Aktualizace je tradičně uvolňována postupně v několika etapách, takže se jí nedočkáte hned, ale až v průběhu následujících několika dnů.

Chrome pro Android verze 36 vylepšuje vykreslování textů a vrací Google Doodle Chrome pro Android verze 36 vylepšuje vykreslování textů a vrací Google Doodle

Co přináší Chrome 36.0.1985.122?

  • Lepší vykreslování textu na webových stránkách neoptimalizovaných pro mobilní zařízení.
  • Návrat “Google Doodle” na nové záložce.
  • Mnoho opravených chyb a další vylepšení výkonu aplikace.
  • Oprava dvou nahlášených bezpečnostních nedostatků, za které Google objevitelům vyplatil odměnu ve výši 5000 amerických dolarů.

Vykreslování textu v předchozí verzi prohlížeče Vykreslování textu v předchozí verzi prohlížeče

Vykreslování textu v aktuální verzi prohlížeče Vykreslování textu v aktuální verzi prohlížeče

Webovým prohlížečům jsme se věnovali v zatím posledním díle cyklu SvětAndroida doporučuje, ve kterém prohlížeč z dílny Google zaujal jednoznačné první místo (více viz článek SvětAndroida doporučuje: 3x webové prohlížeče).

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Zdroje: Android Central, Chrome Releases, Android Police, The Next Web, Android and Me, Android Police, Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)