Christmas s KeysWorlds.com: 35% extra sleva na oblíbený software!

Christmas s KeysWorlds.com

Komerční článek

Vánoční svátky už jsou opravdu za rohem a tak je pomalu čas začít se poohlížet po nějakém tom vánočním dárku pro vaše blízké a přátele. Případně si udělat radost sám sobě, protože kdo jiný ví co je nejlepší, že ? A pokud se vám na počítači ještě povalují Windows 7 jako operační systém, tak je také nejvyšší čas poohlédnout se po náhradě, protože oficiální podpora končí už 14. ledna 2020. V tom případě se vám mohou hodit vánoční slevy obchodu Keysworlds, kde najdete třeba Windows 10 a další.

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Ale zpět ke zmíněným slevám, protože vše co musíte udělat ke získání 35 % slevy spoustu softwarových klíčů na KeysWorld je zadání slevového kupónu KWBF35. Jednoduché milý Watsone. A které nabídky bychom s touto slevou mohli vypíchnout ? Není jich málo, například :

Tak co ? Pořídíte si nějaký ten zlevněný softwarový klíč právě na Vánoce ?

KeysWorlds.com je jeden z předních světových prodejců digitálních produktů, jako jsou počítačové herní klíče pro Steam, Origin, Uplay nebo Battle.net, konzolové karty pro Xbox nebo PlayStation, licenční klíče pro software a další. Navíc to vše s mimořádně atraktivní cenou a okamžitým doručení přes e-mail.

Nabízí vynikající služby a vyhrazený automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečením a spolehlivými způsoby jako jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis, aby zajistili, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli ji budete potřebovat.

Poznámka redakce

Chápeme, že takto levné licence na oficiální software mohou být pro někoho v tzv. šedé zóně. Je tedy na každém, zdali výhodnou nabídku využije, či nikoliv. Také zastáváme názor, že je mnohem lepší si zakoupit “tuto” licenci za výhodnou cenu a oficiálně ji u společnosti Microsoft aktivovat, než si zavirovat počítač při hledání jiných cest v temnějších zákoutích internetu. Nepředpokládáme to, ale pokud by vás přece jenom s licencí doprovázely jakékoliv trable, určitě se nám ozvěte na redakční email, pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)