Černý pátek aneb Slevová smršť v Google Play – středeční slevy

slevy cover

Období kolem Černého pátku je každoroční čas, kdy obchody především v USA přinášejí velké slevy na veškeré zboží. Zároveň tento den využívá spousta lidí k obstarání vánočních dárků za výhodnější cenu. Obchodníci ho tak považují za startovní výstřel vánočního nákupního šílenství. V Česku sice Černý pátek nijak neslavíme, slevy si ale můžeme užít i tak. Třeba v Google Play. Přinášíme rekapitulaci středečních slev, ze kterých si jistě vyberete i vy!

Need for Speed: Most Wanted

Oblíbená závodní hra, ve které se vžijete do role účastníka nelegálních pouličních závodů. Parádní grafika i soundtrack, pokud máte rádi závodní hry, NFS by vám nemělo chybět ve sbírce. Hra využívá čistě arkádový jízdní model. S realističností tedy nepočítejme, s kupou zábavy ale ano. Hru pořídíte se 60% slevou za 1,99 $.

most wanted

Need for Speed™ Most Wanted
Need for Speed™ Most Wanted

Order & Chaos Online

“World of Warcraft mobilních zařízení” – i takto se dá charakterizovat titul Order & Chaos Online. Do hry můžete vstoupit buď na straně Orderu nebo Chaosu. Podle vaší volby dostanete na výběr několik ras, povolání a tak dále. Zkrátka vytvoříte si své herní já, běháte po herním světě, zabíjíte monstra, plníte úkoly a tak dále, vždyť to všichni známe. Hra v Google Play nepatří k nejlevnějším a tak jistě potěší 80% sleva, která cenu hry snížila na příjemných 0,99 $.

orderandchaos

Order & Chaos Online 3D MMORPG
Order & Chaos Online 3D MMORPG

Incredipede

Zahrajte si na matku přírodu a vytvářejte nejrůznější monstra. Přemýšleli jste jak postupoval Bůh při tvorbě člověka a zvířat? V této hře si to můžete vyzkoušet. Příšerky si navrhnete od první kosti, po poslední sval a šlachu. Následně si jejich funkčnost i otestujete. Cílem hry je dostat váš výtvor z bodu A do bodu B. “Omalovánková” grafika potěší vaše oko a sleva 75% peněženku. Hru koupíte za 0,99 $.

incredipedee

Incredipede
Incredipede

Go Launcher Prime

Rádi si upravujete vzhled a funkčnost vašeho Androidu? Ideálním nástrojem pro takovou činnost jsou launchery. Go Launcher Prime není plnohodnotný launcher, nýbrž přidává další možnosti a funkce do Go Launcheru. Například ovládání pomocí gest více prsty, uzamykání aplikací a spoustu dalších. Klasická cena je 5,99 $, v akci ho můžete mít za 3,99 $.

go-1291122116

GO Launcher Prime (Remove Ads)
GO Launcher Prime (Remove Ads)

AccuWeather Platinum

Váš mobil nikdy nemůže být kompletní bez programu pro předpověď počasí. Pokud chcete vědět, zda je bezpečné opustit dům bez deštníku, AccuWeather se vám jistě bude hodit. Předpovědi aktualizované po 15 minutách a spousta užitečných funkcí dělá z této aplikace oblíbený nástroj každého meteorologa. Verze platinum pár vlastností přidá a navíc odstraní otravné reklamy. Po 67% slevě ji pořídíte za 0,99 $.

Pro předpovídání počasí je tu AccuWeather.com.

accuweather

AccuWeather Platinum
AccuWeather Platinum

Všechny slevy jsou časově omezeny, proto s nákupem příliš dlouho neotálejte.

Zdroj: Google Play

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)