Aktualizace Cerberus 3.0 Beta přináší nový vzhled a další funkce

Cerberus-Android

Aplikace Cerberus se mezi uživateli těší značné oblibě, a to zejména díky svým funkcím, které dokáží najít váš telefon v případě, že vám ho někdo ukradne. V tento okamžik byla do obchodu Google Play uvolněna verze Cerberus 3.0 Beta, která přináší nejen zcela nový Material Design, ale také několik nových funkcí. Pojďme se podívat na to, jakých novinek jsme se dočkali.

cerberus

První novinkou, které si všimne snad každý, je přidání Material Designu do grafických prvků aplikace. Mezi další novinky poté patří následující:

  • zamezení vypnutí mobilního zařízení v případě, že se uživatel nachází na zamykací obrazovce
  • přidání ochrany heslem v případě odebírání a přidávání aplikace Cerberus v Device Administrators
  • zakázání USB debugging módu na vašem zařízení
  • několik nových vzdálených příkazů (zapínání/vypínání Bluetooth, změna nastavení aplikace, provedení zálohy vašeho zařízení, zapínání a vypínání aplikací a služeb)

Cerberus 3.0 Beta 2

V aplikaci Cerberus 3.0 Beta se dále nachází nová funkce AutoTask, díky které budete moci nastavit určitou funkci, která se provede za konkrétních podmínek.

Pokud si chcete Cerberus 3.0 Beta vyzkoušet, tak se přidejte k této komunitě, následně navštivte tyto stránky a přidejte se k testerům. Aktualizace by se vám měla následně objevit v obchodu Google Play.

Cerberus Phone Security (Antitheft)
Cerberus Phone Security (Antitheft)

Využíváte služeb aplikace Cerberus? Líbí se vám Cerberus 3.0 Beta?

Zdroj: Android Police.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)