TOPlist

Bye Bye Camera vymaže nechtěné lidi z fotek

Aplikace Bye Bye Camera

Určitě znáte tu situaci, kdy si na dovolené fotíte nějakou pamětihodnost a v záběru máte spoustu lidí. Ti se dají poměrně složitě odstranit v grafickém editoru, pokud jste dostatečně šikovní a máte software, který má potřebné nástroje. Nebo je tu aplikace Bye Bye Camera, která to umí automaticky.

Rychlé odstranění lidí z fotek jedním klikem

Aplikace Bye Bye Camera je tak trochu humorný projekt skupiny Do Something Good a umělce Damjanski. Oni sami tuto aplikaci neberou moc vážně, což naznačují i obrázky v App Store. V nich si dělají srandu ve smyslu „Vyfoťte fotku s kýmkoli a aplikace ho odstraní“, dále také „Zvířátka na fotce zůstanou“ a nejlepší nakonec „Konečně, selfíčka bez vás„. Aplikace tedy nikoho nediskriminuje a vymaže každou osobu, která se na fotce nachází. Nevýhodou je bohužel to, že aktuálně umí vymazat lidi pouze z fotek, které vyfotíte v rámci aplikace. Z již vytvořených obrázků to neumí. Fotky jsou mazány na principu vyplnění prostoru texturou, která je v okolí a funguje tak podobně, jako automatické vyplnění v Photoshopu. Mimo jiné to znamená, že pokud člověk stojí na jednolitém pozadí, zmizí dokonale a beze stop. Pokud za ním bude složitější pozadí, retuš nebude dokonalá.

Jaká je dostupnost Bye Bye Camera?

Aplikace Bye Bye Camera na odstranění lidí (zní to trošku zvláštně že?) – z fotek je aktuálně dostupná bohužel jen pro systém iOS za cenu necelých 3USD. V dostupnost na Android doufáme, protože odstraňování lidí nebylo nikdy snazší. Teda z fotek, aby to bylo jasné. Fotky z dovolené, kde byla i tchýně by byly určitě o něco příjemnější na pohled.

Koho by jste odstranili ze svých fotek vy?

Zdroj: apps.apple.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)