Boxerky, které vás ochrání před zářením mobilních telefonů

panske spodni pradlo boxerky

Podle mnoha studií může vést záření z různých zařízení ke snížení kvality spermií a v některých případech až ke sterilnosti. Ptáte se, jak se lze proti tomuto záření ochránit? Odpověď má společnost Belly Armor, která pro tento účel vyrobila speciální spodní prádlo.

Spodní prádlo - boxerky

Americký institut American Society of Reproductive Medicine přišel v roce 2007 se studií, která tvrdí, že záření z mobilních telefonů může vést ke zhoršení kvality mužských spermií. Tento problém nastává zejména v tu chvíli, kdy vložíte vaše mobilní zařízení do kapsy od kalhot. Společnost Belly Armor na základě této studie vyvinula speciální boxerky, které vás od tohoto záření ochrání. Uvnitř speciálních boxerek se totiž nachází hliníkový pásek, který dokáže záření absorbovat.

Pokud se tohoto problému obáváte, tak určitě navštivte stránky výrobce, kde si můžete spodní prádlo také za 49 amerických dolarů zakoupit. Mezinárodní poštovné však v tomto případě činí 35 dolarů.

Zakoupili byste si boxerky, které by vás chránily před zářením mobilních telefonů?

Zdroj: Phone Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)