Black Friday v Bose: Exkluzivní sluchátka a slevy na reproduktory

Bose Black Friday 2022 sluchátka reproduktory

Společnost Bose, výrobce prémiové audio elektroniky, rovněž přispěchala se svou slevovou nabídkou v rámci “svátku” Black Friday. Na seznamu dotčených položek najdeme celkem pět zařízení. Čtyř reproduktorů této značky se týkají zajímavé slevy a pátým produktem jsou sluchátka Bose QuietComfort 45, která jsou v ČR vůbec poprvé dostupná v exkluzivní matně šedé barvě Eclipse Grey s výrazným zlatým logem Bose.

Cena zmíněných sluchátek je stejná jako u standardních modelů, tedy 6 490 Kč. V této designové podobě jich však bude v ČR v rámci limitované edice k dostání pouhá stovka. Zbytek Black Friday nabídky obsahuje dva zlevněné soundbary a dva přenosné reproduktory. Model Bose Smart Soundbar 700 je k dostání za 13 990 Kč, jeho méně vybavený kolega Bose Smart Soundbar 500 pak za 9 990 Kč.

Zlevněnými Bluetooth reproduktory jsou Bose SoundLink Color II Yellow a Bose SoundLink Micro. První jmenovaný vyjde na 2 490 Kč, za druhý dáte 2 190 Kč. Celá tato Black Friday nabídka se týká prodejce BaSys a je platná do pondělí 28. listopadu.

Které Bose produkty už jste měli možnost zkusit?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)