Nemáte na iPhone? Tento levný čínský Android mobil tak aspoň vypadá

Blackview A95 iPhone 13 Pro kopie

Čínská společnost Blackview, která je známá hlavně produkcí odolných telefonů s pěkně robustní konstrukcí, posílá na trh nový mobil, který do této škatulky vůbec nezapadá. Vlastně naopak naprosto bez okolků kopíruje prémiový vzhled iPhonu 13 Pro, přičemž pochopitelně nabízí mnohem méně muziky za zlomkovou cenu. Novinka Blackview A95, ve které běží Android 11 a kterou pohání čipset MediaTek Helio P70, má na zádech ikonický panel se třemi sklíčky, nicméně fotoaparát (20mpx) se nachází pouze pod jedním z nich.

Mezi další základní parametry stroje Blackview A95 patří 6,53″ HD+ displej, paměťová kombinace 8/128 GB, 8mpx přední foťák, 4 380mAh baterie s podporou 18W nabíjení nebo senzor na otisk prstu na boku.

Blackview A95

Blackview A95

Cena v tuto chvíli činí zhruba 8 100 Kč a svítí u produktu přímo na prodejní stránce na AliExpressu, kde probíhá jeho oficiální světová premiéra. Uvidíme, jak se bude částka dál pohybovat. Očividná kopie nejnovějšího iPhonu přichází v barvách Summer Ocean Blue, Aurora Night Black a Fantasy Galaxy Rainbow.

Co říkáte na takové kopírování designu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)