Rozlučte se, skončí další Blackberry aplikace. Celkem pět

Blackberry aplikace Obchod Play ukončení

Již před nějakou dobou se museli fanoušci značky Blackberry smířit s faktem, že její telefony už se na trhu s největší pravděpodobností neobjeví. Zválcovala je konkurence ostatních smartphonů a dřívější největší prodejní lákadlo, tedy fyzická klávesnice, přestalo táhnout. Za hardwarem této firmy se tedy vrátka již zavřela (i když podle některých konceptů naděje umírá poslední) a nyní přichází na řadu i aplikace.

Ukončované Blackberry aplikace

První vlna definitivního ukončení podpory u některých aplikací z dílny Blackberry proběhla v roce 2019. Ke konci letošního srpna nastane další, také celkem objemná. Majitelé mobilů této značky dostali před pár dny informaci, že se chystá odříznutí dalších pěti nástrojů z oficiální databáze Obchod Play. Mohou zde být nadále k dispozici, nicméně již bez aktualizací a podpory. Mezi ukončované nástroje patří například klávesnice i obecný launcher, tedy prostředí, na které jsou pravděpodobně mnozí majitelé Blackberry telefonů roky zvyklí.

Které Blackberry aplikace jste kdy použili?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)