BlackBerry poháněné Androidem se ukazuje na řadě nových snímků

BlackBerry-Venice-7

První informace o možném příchodu telefonu značky BlackBerry s operačním systémem Android jsme vám přinesli již téměř před dvěma měsíci s postupem času a celou řadou dalších úniků informací se však BlackBerry Venice, jak zní kódové označení této novinky, začíná čím dál více blížit realitě. Možný brzký příchod této novinky naznačuje také celá řada nových, a poměrně kvalitních, fotografií na kterých bylo BlackBerry s výsuvnou hardwarovou klávesnicí, zahnutým displejem a především Androidem na palubě zachyceno.

Fotografie nám poměrně detailně odhalují vzhled celého zařízení i samotnou výsuvnou klávesnici s její konstrukcí. Vedle toho z nich vyčteme také, že BlackBerry Venice by mohlo disponovat 18MPx fotoaparátem s optickou stabilizací doplněným o dvojici přisvětlovacích LED diod a slotem pro microSD kartu. Vedle toho si můžeme všimnout také operačního systému Android Lollipop doplněného o aktivní dlaždice, které využívá právě operační systém BB10. Víc bohužel z nejnovějších snímků tohoto nepochybně očekávaného zařízení nevyčteme. Co se však spekulací týče, ty hovoří o tom, že by novinka od BlackBerry s Androidem mohla disponovat chipsetem Snapdragon 808 doplněným o 3 GB RAM. Displej by údajně měl nabídnout úhlopříčku 5,4″ a nad ním by se pak mohla nacházet 5MPx kamerka. Znovu však opakujeme, že veškeré hardwarové parametry a vlastně i celé BlackBerry Venice jsou zatím nepotvrzené a na oficiální představení prvního BlackBerry s OS Android si budeme muset ještě chvíli počkat.

Uvítali byste BlackBerry s Androidem a výsuvnou klávesnicí?

 

Zdroj: AndroidCentral.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)