HIT Black Friday: Motorola s obří baterií a 12GB RAM jen za 5 tisíc

Motorola_Moto_G54_Power_Edition

Komerční článek

  • Motorola snížila cenu Moto G54 Power Edition s výkonnou baterií a pamětí.
  • Telefon nabízí pokročilé funkce jako 120Hz displej a 50Mpx fotoaparát.
  • Slevy také na další modely Motorola, akce končí 30. 11.

Motorola během Black Friday extrémně zlevnila jeden ze svých vůbec nejzajímavějších telefonů. Řeč je o Moto G54 Power Edition, před dvěma měsíci představené novince, která už na první dobrou zaujme obří 6 000mAh baterií a pamětí 12GB/256GB. Právě ta je u smartphonu za pouhých 5 tisíc korun naprosto nevídaná.

Obří baterie a bezkonkurenční paměť

Motorola levné telefony zkrátka umí a Moto G54 Power Edition je dokonalým příkladem. Díky Black Friday u Mobil Pohotovosti koupíte novinku s prodlouženou 3letou zárukou a za pouhých 4 999 Kč (běžně 6 299 Kč). Za tuto cenu dostanete kromě obří baterky a nadstandardně velké paměti také kvalitní 120Hz displej, 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 33W rychlonabíjení, voděodolnost IP52 i dostatečný výkon díky osmijádrovému procesoru Dimensity 7020.

I navzdory velké 6 000mAh baterii má Moto G54 Power Edition kompaktní rozměry a hmotnost pouhých 195g. A za zmínku stojí i software, v telefonu běží Android 13, přičemž Motorola u svých smartphonů nabízí čistou verzi operačního systému, což je jednoznačně ku prospěchu.

Novinky za nejnižší ceny

Moto G54 není zdaleka jedinou novinkou, u které Motorola během Black Friday srazila cenu. Zajímavě vychází i Moto G84 5G nyní jen za 6 499 Kč (běžně 7 299 Kč) a speciálně na mp.cz navíc s prodlouženou 3letou zárukou zdarma. A možná ještě o kus zajímavější je Motorola Edge 40, kterou u Mobil Pohotovosti pořídíte už za 7 999 Kč (původně 14 999 Kč) díky bonusu a také se zárukou prodlouženou zdarma na 3 roky. Akční ceny ale platí už jen do konce měsíce, tedy do čtvrtka 30. 11. Motorola_Edge_40_magenta

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)