TOPlist

Lidl spustil Black Friday akce! Ve slevě je třeba tato 20 000mAh powerbanka

tronic powerbanka lidl
  • E-shop Lidl odstartoval první Black Friday slevy
  • V akci lze pořídit desítky nejrůznějších produktů
  • Mezi nimi je i 20 000mAh powerbanka Tronic

Stejně jako řada jiných e-shopů, už konečně i LIDL spustil své Black Friday akce. Výběr není zdaleka tak široký jako u ostatních prodejců, ale dá se předpokládat, že bude německý řetězec svou nabídku pravidelně obměňovat. V akci je řada různých produktů od kávovarů přes fritézy až po vrtačky, o nich se ale u nás z pochopitelných důvodů bavit nebudeme. Mimo těchto slev nás zaujala také nabídka na powerbanku TRONIC, která nikdy nebyla extra drahá a nyní je ještě o stovku levnější.

TRONIC Powerbanka 20 000 mAh nabízí dostatečnou kapacitu pro několikanásobné dobití telefonu, šťávu doplníte ale také tabletu nebo hodinkám. Z portové výbavy stojí za zmínku jedno USB-A s podporou Quick Charge 3.0 a USB-C s Power Delivery, přičemž celkový výstup činí 15 W. To je na danou cenu průměrná hodnota, existují powerbanky s vyšším výstupním výkonem, ale jsou o minimálně 3 stovky dražší. Dobíjet můžete samozřejmě dvě zařízení naráz.

Stav nabití indikují 4 LED diody, samozřejmostí jsou ochrany proti přehřátí a zkratu. Pro kompletní nabídku Black Friday produktů se můžete mrknout na oficiální web, pokud nás osloví nějaká další nabídka, budeme vás o ní samozřejmě informovat.

Zaujala vás některá z Black Friday akcí?

Cena: 499 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)