Black Friday v Huawei přináší slevy na chytré hodinky, telefony i notebooky

Black Friday v Huawei

Komerční článek

 Chystáte se pořídit si nové chytré hodinky, telefon či notebook pro práci i zábavu? Huawei v rámci akce Black Friday přináší žhavé slevy na mobilní telefony, přenosné počítače i nositelnou elektroniku. Akce potrvá až do 26. listopadu a zákaznici v ní mohou ušetřit tisíce korun.

V dnešním rychle se rozvíjejícím technologickém prostředí je chytrá elektronika perfektním dárkem pro všechny členy rodiny. Na rozdíl od svetrů, ponožek a různých voucherů přináší chytrá zařízení zábavu a užitek. Díky nim můžeme být více aktivní, výkonnější v práci či ve škole a celkově propojeni se světem. Navíc mohou být i skvělým módním doplňkem. Listopadová akce Black Friday je tedy ideální příležitostí pro nákup vánočních dárků z řad nejnovějších zařízení a technologických upgradů. Díky výrazným slevám napříč celou řadou Huawei produktů ulevíte své peněžence, a ještě potěšíte své blízké novými technologiemi.

Huawei Watch GT 4 a Watch 4 Pro: chytří parťáci pro všechny fitness nadšence

V rámci slevové akce Black Friday si můžete zakoupit i novinky letošního roku z kategorie nositelných zařízení. A to chytré hodinky Huawei Watch GT 4 a Watch 4 Pro, které přicházejí s pokročilými funkcemi, špičkovým výkonem a nadstandardním designem.

Huawei Watch GT 4 jsou vybaveny pokročilými funkcemi zaměřenými především na zdraví a fitness, které posouvají zážitek ze sportování na vyšší úroveň. Smart hodinky disponují více něž 100 sportovními režimy, zdokonalenou funkcí Activity Rings, přesnějším měřením tepu pomocí Huawei TrueSeenTM 5.5+ či novou funkcí Stay Fit. Ta sleduje příjem kalorií v reálném čase, aktivní kalorie, klidové kalorie či jejich deficit. Díky tomu jsou uživatelé motivováni k pravidelnému pohybu a lepším výkonům. Huawei Watch GT 4 si mohou členové věrnostního klubu zakoupit se slevou 10 %.

Huawei Watch 4 Pro jsou nabité chytrými sportovními a zdravotními funkcemi stejně jako Huawei Watch GT 4. I tyto smart hodinky si zamilují všichni nadšenci sportu a zdravého životního stylu. Jejich předností je vynikající zpracování a použití kvalitních materiálů. Vyrobeny jsou z prémiového titanu, který se používá v letectví a displej chrání velmi odolné safírové sklíčko. Stejně jako Watch GT 4 je mají členové věrnostního klubu s 10% slevou, a navíc k nim dostanou chytrou váhu Huawei Scale 3 zdarma. Watch 4 Pro

Huawei Watch Ultimate: vrchol luxusu a funkčnosti

Milovníci luxusních a výkonných zařízení jistě ocení prémiové chytré hodinky Watch Ultimate. Kvalitní designové provedení doplněné špičkovými funkcemi tak proměňuje tyto hodinky ve stylový doplněk. Hodinky jsou vyrobeny ze zirkonové slitiny, která disponuje vysokou odolností a při výrobě chytrých hodinek byla využita zcela poprvé. Proto jsou ideálními společníky pro aktivní lidi, kteří se nebojí ani extrémních a dobrodružných sportů. Například pro milovníky potápění. Watch Ultimate jsou totiž připraveny odolat hloubce až 100 metrů pod vodou a jsou vybaveny několika režimy potápění. Díky osvědčenému dekompresnímu algoritmu Bühlmann dokáží průběžně sledovat údaje o potápění a poskytovat tak návrhy na základě prostředí v reálném čase.

Smart hodinky Watch Ultimate jsou pro členy věrnostního klubu na Black Friday v 10% slevě. Navíc k nim zdarma obdrží chytrou váhu Huawei Scale 3. Watch Ultimate

Huawei MateBook D16 a Huawei MatePad 11.5: pro práci i zábavu

Huawei MateBook D16 slouží profesionálům a kreativcům jako robustní pracovní stanice. Díky vysoce výkonnému procesoru Intel Core i5 12. generace je tento notebook šitý na míru těm, kteří vyžadují při práci to nejlepší. Pokud máte po pracovním dni zájem používat náročnější aplikace nebo se věnovat hraní her, MateBook je i pro tyto účely ideální volbou.

Pro ty, kteří preferují spíše kompaktnější zařízení, je tu tablet Huawei MatePad 11.5. Ten je vybaven 11,5palcovou velkou obrazovkou s obnovovací frekvencí 120 Hz i špičkovým operačním systémem, který se postará o potřebnou produktivitu a zábavu.

Huawei MateBook D16 2022 zakoupí všichni zákazníci během slevové akce Black Friday za 14 999 Kč a obdrží k němu jako dárek myš Huawei Bluetooth Mouse CD3. MatePad 11.5 s 6 GB RAM je k dostání za 6 699 Kč a jako dárek k němu získáte chytrou tužku, verze s 8 GM RAM je za 7 999 Kč. K té dostanete klávesnici. MKT_MateBook D16_Product Image_Gary_Special_09_JPG_20220216 (kopie)

Huawei P60 Pro: pro náročné zákazníky v oblasti technologií 

S telefonem Huawei P60 Pro můžete komunikovat, zachycovat dění kolem a konzumovat média jako nikdy dříve. Technologie fotoaparátu Huawei P60 Pro přináší revoluci v mobilním fotografování díky ultra světelnému teleobjektivu s více skupinami čoček. To povýší vaše fotografie a videa na profesionální úroveň. Hlavní fotoaparát navíc disponuje automaticky nastavitelnou fyzickou clonou, která napomáhá v pořizování fotografií ve dne i v noci. Telefon je navíc vybaven odolným sklem Kunlun Glass vůči pádu. Samozřejmostí je také odolnost vůči vodě či prachu.

Díky Black Friday si můžete telefon Huawei P60 Pro pořídit za 24 999 Kč a získat k němu Huawei Watch 3 Elite jen za 2 999 Kč. Díky tomu můžete posunout o level výše nejen svůj fotografický um, ale také jednoduše a přehledně sledovat svoje zdraví. P60 Pro

Black Friday: čas žhavých nabídek a slev 

Díky slevové akci Black Friday můžete svým blízkým či sobě pořídit nové chytré hodinky, notebook pro práci i zábavu nebo smartphone. Akce probíhá od 6. do 26. listopadu. Na nákup nových technologií máte tedy 20 dní. Podívejte se na úžasnou a všestrannou nabídku produktů Huawei a využijte tak akci co nejlépe.

Více informací naleznete na oficiálním e-shopu Huawei.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)