Black Friday na Godeal24! Windows 10 pořídíte již od 5.62€, Office 2021 pořídíte již od 13.05€!!!

Black_Friday_gd24_€

Komerční článek

Takzvaný černý pátek neboli Black Friday letos připadá na 25. listopadu. Při příležitosti této akce se většina prodejců vydává do nejrůznějších slev, díky čemuž je tento svátek označován za jednu z největších událostí pro e-commerce vůbec.

Oblíbený obchod Godeal24 samozřejmě nenechal lidi dlouze čekat a přišel s úžasnými slevami. Abyste však výběr měli jednodušší, níže naleznete to nejlepší z Black Friday akce na Godeal24. Nutno však upozornit, abyste s nákupem dlouze nečekali. Nabídka je totiž časově omezená. Aktuálně si tak můžete přijít například na Windows 11, Windows 10, kancelářské balíčky Office a mnoho dalšího za ty nejlepší ceny vůbec.

Pro usnadnění výběru vám přinášíme již zmiňovaný výběr těch nejlepších produktů, které jsou v rámci současné akce nyní zcela zdarma. Pojďme si tedy projít současnou nabídku.

Omezená nabídka! Originální Office 2021 již od 13,05€

Windows 10 a Windows 11 za nejlepší ceny! Již od 5,62€ za PC

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Widnows! Slevový kód: SGO50

Nástroje pro vás počítač za nejlepší ceny!

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a řady dalšího softwaru, díky čemuž si můžete přijít například na Windows či MS Office za zcela bezkonkurenční ceny. K dostání jsou ale také počítačové nástroje od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoha dalších. Ušetřit na nich můžete až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou licence také doživotní a můžete je tedy používat bez jakýchkoliv limitací

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout).

Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order.

Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Obchod GoDeal24.com je globálním lídrem v prodeji originálního softwaru, her a licenčních klíčů obecně. Aby toho nebylo málo, může se zároveň pyšni i nepřetržitou zákaznickou podporou a neuvěřitelně rozsáhlou nabídkou. Jakmile nakoupíte na GoDeal24.com, můžete si být jisti tím, že vsázíte na kvalitu.

Máte dotazy, nebo potřebujete pomoct?

Pokud byste měli jakékoliv otázky, není nic jednoduššího, než se obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)