Black Friday na Godeal24! Windows 10/11 pořídíte již od 7€

black-friday-godeal24-windows-office

Komerční článek

Takzvaný černý pátek neboli Black Friday letos připadá na 26. listopadu. Při příležitosti této akce se většina prodejců vydává do nejrůznějších slev, díky čemuž je tento svátek označován za jednu z největších událostí pro e-commerce vůbec.

Oblíbený obchod Godeal24 samozřejmě nenechal lidi dlouze čekat a přišel s úžasnými slevami. Abyste však výběr měli jednodušší, níže naleznete to nejlepší z Black Friday akce na Godeal24. Nutno však upozornit, abyste s nákupem dlouze nečekali. Nabídka je totiž časově omezená. Aktuálně si tak můžete přijít například na Windows 11, Windows 10, kancelářské balíčky Office a mnoho dalšího za ty nejlepší ceny vůbec.

Pro usnadnění výběru vám přinášíme již zmiňovaný výběr těch nejlepších produktů, které jsou v rámci současné akce nyní zcela zdarma. Pojďme si tedy projít současnou nabídku.

Nabídka, která vám nesmí uniknout

Sleva 62 % na zvýhodněné balíčky! Slevový kód: SGO62

Ještě vyšších slev si můžete užít v případě, kdy si zakoupíte zvýhodněný balíček. Ten již kombinuje produkty jako Windows 10 Professional a Office 2021 Professional, které vás tak vyjdou na pouhých 45,22 €.

Sleva 50 % na systémy Windows! Slevový kód SGO50

Windows 11 je nejaktuálnějším operačním systémem od Microsoftu. Pokud hledáte systém pro zvýšení produktivity, který vám navíc nabídne ty nejaktuálnější funkce, jedná se o tu nejlepší variantu.

Sleva 62 % na další produkty Microsoft! Slevový kód: SGO62

V rámci nabídky GoDeal24 najdete řadu dalších produktů Microsoft. Konkrétně se jedná například o balíček Office, program Project a další. Ty si nyní můžete pořídit s neuvěřitelnou 62% slevou.

V rámci akce Black Friday lze počítat s obrovskou poptávkou. Přesně z tohoto důvodu byste určitě neměli s nákupem čekat a vaše vysněné produkty si pořídit okamžitě. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci!

Jak zaplatit přes PayPal

V obchodě GoDeal24.com navíc můžete zaplatit za pomocí bezpečné služby PayPal, na kterou se denně spoléhají tisícovky lidí. Jednoduše vám stačí přejít k samotné platbě jako host či registrovaný uživatel a zvolit platbu skrze Cwalletco. Následně stačí klepnout na Place Order a objednávku tak potvrdit. Tímto se přesměrujete k samotné platbě, kde si budete muset vybrat platební metodu. Poté se vám objeví řada platebních metod, kde si už jen stačí vybrat PayPal (nebo přímo platbu kartou) a nadále postupovat přímo na PayPalu. Celý proces si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

JAK ZAPLATIT PŘES PAYPAL

Vstoupit do galerie 

Obchod GoDeal24.com je globálním lídrem v prodeji originálního softwaru, her a licenčních klíčů obecně. Aby toho nebylo málo, může se zároveň pyšnit i nepřetržitou zákaznickou podporou a neuvěřitelně rozsáhlou nabídkou. Jakmile nakoupíte na GoDeal24.com, můžete si být jisti tím, že vsázíte na kvalitu.

Máte dotazy, nebo potřebujete pomoct?

Pokud byste měli jakékoliv otázky, není nic jednoduššího, než se obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. Expertní tým podpory se vám bude vzápětí věnovat.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)