Bezdotykové ovládání od Motoroly v Google Play!

motocontrol ico

Jedním z hlavních marketingových prvků a zároveň jedna z nejdůležitějších funkcí nové Moto X a dalších zařízení z rodiny DROID je jisto jistě bezdotykové ovládání. To je založeno na hlasových povelech, které obsluhuje speciální procesor. Funkce se aktivuje povelem “OK, Google Now” a umožní nám provést činnosti jako zadání poznámky, spuštění navigace, volání a mnoho dalšího. Díky chytrému algoritmu se nemusíte obávat, že vám telefon bude ovládat někdo cizí, funkce se totiž naučí rozeznat pouze váš hlas a reaguje tak jen na vás.

130718100307-moto-x-leak-story-top

Nyní se celá aplikace objevila v obchodu Play, bohužel je kompatibilní pouze se zařízením Moto X a ostatními z rodiny DROID. Motorola tím vyřešila problém s aktualizacemi, které doposud mohla provádět pouze přes aktualizaci celého systému. Spolu s uvedením do obchodu Play vyšla také nová verze, která upravuje několik drobností a zlepšuje stabilitu celé aplikace.

Pokud jste vlastníky některého ze zařízení ULTRA, MAXX, Mini či Moto X od Motoroly, tak si můžete aplikaci aktualizovat již v tuto chvíli.

Moto Voice BETA
Moto Voice BETA

Pokud nevlastníte žádný z výše  zmíněných telefonů a přesto byste chtěli zkusit štěstí, tak si ji můžete stáhnout zde. Na většině zařízení bohužel nepoběží, podle některých zahraničních serverů lze spustit na specifických telefonech, ale funkčnost je velmi omezena.

Využívali byste tuto funkci i na vašem telefonu?

Zdroj: Droid Life

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)