Beats Studio Buds vypadají skvěle. Apple potěší zřejmě i Android uživatele

beats studio buds

Firma Beats, kterou před lety koupil Apple má představit nová sluchátka Beats  Studio Buds. Pokud se na ně podíváte, na první pohled mohou připomínat Galaxy Buds od Samsungu. Sluchátka již byla odhalena v nejnovější verzi iOS a kromě jiného byla spatřena také na basketbalové hvězdě LeBronu Jamesovi.

Beats Studio Buds a USB-C? Zřejmě ano

Sluchátka mají disponovat USB-C konektorem, což je skvělá zpráva pro všechny Android uživatele. Nedávno představené ostatní Beats produkty včetně třeba reproduktorů totiž mají Lightning konektor. V balení sice kabel samozřejmě dostanete, ale pro někoho kdo všude využívá USB-C by mohlo jít o krok zpět. Apple si to zřejmě uvědomuje a tak dá možnost výběru i uživatelům konkurenčního systému.

Každé sluchátko má malé logo Beats a vypadá to na tři barevné varianty – červenou, černou a bílou. Jsme velice zvědaví na cenu, jelikož si za toto logo na výrobcích většinou pěkně připlácíme. Také nás zajímá, do jaké pozice je Apple postaví z hlediska hierarchie třeba oproti AirPods/AirPods Pro.

Měli jste někdy produkt od Beats?

Zdroj: macrumors

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)