Menu

Bazartip – česká aplikace, která prohledává internetové bazary pro Android

Před nedávnem vyšla na Google play aplikace pod názvem Bazartip. Produkt pochází z dílny české softwarové firmy a jak napovídá samotný název, aplikace řeší problémy při hledání v internetových bazarech.

I přes svoji jednoduchost může být Bazartip velkým pomocníkem. Prográmek jednoduše prohledává internetové bazarové servery a pokud vyjde inzerát s předmětem, který hledáte, upozorní Vás. Nemusíte tak denně procházet spousty stránek na různých serverech.

Základem je nastavení klíčových slov. Právě pomocí těchto slov definujete, o jaké inzeráty máte zájem. Jejich počet je neomezený. Dále můžete nastavit čas, kdy Vás má Bazartip upozornit na nové inzeráty. Po zadání slov a přepnutí na hlavní obrazovku dostanete výstup v podobě seznamu členeného právě podle klíčových slov. Po kliku na inzerát se dostanete na stránku, ze které inzerát pochází, dlouhým stiskem pak můžete inzerát označit jako přečtený/nepřečtený, sdílet, poslat emailem apod. Pro komfortnější ovládání lze inzerát označit jako přečtený pomocí ikonky očička. Samozřejmostí je i možnost zobrazit pouze nepřečtěné inzeráty.

Na klíčová slova na Bazartipu můžete i vyhledávat informace ve své čtvrti, ulici nebo obci, tímto způsobem je například velmi jednoduché koupit pozemek nebo nemovitost, najít pronájem ve vámi zvolené lokalitě a pokud „sháníte jen štěně“, budete vědět o všech, která jsou aktuálně nabízena ke koupi. Výběr klíčového slova záleží jen na Vás a vše, co dokážete najít tímto programem, také.

Bazar Tip – sledování inzerce
Axunet s.r.o.
Verze1.0.2 (10. 5. 2012)
Velikost575 kB
2.1+


Zdarma

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Petr Smolík) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

 

Komentáře

Zonda

Zonda

12.5.2012 19:33

Zase “novinka”

JaroB

JaroB

13.5.2012 10:00

Kde sa nastavujú bazári ktoré má prehľadávať?
Dik

Ante

Ante

13.5.2012 10:18

Co “Zondo” rejpes ??
To ze zrovna Tvoje malickost zna tuto aplikaci neznamena, ze ji znaji jini.
Necitis se trapne ?

r.i.f

r.i.f

13.5.2012 14:59

Já za aplikaci děkuji, ani mě ji nenapadlo hledat (netušil jsem že něco takového vůbec existuje). Momentálně se mi docela hodí.

Milan

Milan

14.5.2012 14:34

Super aplikace, na bazarech docela hledám, tudíž se mi to hodí. Nastavení je jednoduché, příliš se toho ani nastavit nedá, ale inzeráty chodí :)

RSS (komentáře k článku)