Bang & Olufsen Beoplay EQ jsou prémiová bezdrátová sluchátka s ANC. Líbí se vám?

bezdrátová sluchátka android

Proslulá dánská firma Bang & Olufsen představila nová bezdrátová sluchátka Beoplay EQ. Jde o vůbec první bezdrátová sluchátka s podporou ANC od této společnosti. Zaujmou nejen elegantním designem, ale také kvalitním zvukem nebo samozřejmě cenou, která je opět vysoká.

Bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay EQ

Sluchátka Bang & Olufsen Beoplay EQ jsou vybaveny 6,88mm elektrodynamickými měniči, které se starají o zvuk. V každém sluchátku se pak nachází tři mikrofony, které se starají o ANC a samozřejmě také o snímání hlasu. Co se týče použitých materiálů, můžeme se těšit na eloxovaný (druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku) hliník. Párování s telefonem či jakýmkoliv jiným zařízením s Bluetooth probíhá přes nejnovější verzi 5.2.

Výdrž baterie je výrobcem udávána na 6,5 hodiny se zapnutým ANC a 20 hodin spolu s nabíjecím pouzdrem. Pokud by vám došla šťáva, můžete je dobít přes USB-C nebo přes bezdrátové Qi nabíjení. Nechybí ani certifikace IP54, takže sluchátka nerozhodí prach ani voda. K dispozici budou v Evropě za 399 EUR, což je asi 10 200 korun. Do prodeje zamíří 19. srpna.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: Bang-Olufsen

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)