TOPlist

Auto Kelly má novou mobilní aplikaci. Jaká je a co nabízí?

auto kelly aplikace

Firmu Auto Kelly patrně nemusíme automobilistům dlouze představovat. Pro ty ostatní uveďme, že jde o jednoho z předních prodejců v oblasti náhradních dílů a autopříslušenství. Koncem května vydal svou mobilní aplikaci pro operační systém Android a my jsme se jí samozřejmě museli podívat na zoubek.

Obsah článku

Co aplikace Auto Kelly e-shop slibuje?

Podobně, jako webový e-shop, ve kterém se díky struktuře poměrně snadno zorientují i laici, sází mobilní aplikace na uživatelskou jednoduchost. Autoři v Obchodě Play uvádějí: „Aplikace vám umožní rychlejší a jednodušší výběr v katalogu náhradních dílů, autopříslušenství, elektrokol a skútrů. Je určená pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky.“

Jako hlavní klady a funkce jsou jmenovány:

  • Jednoduché a pohodlné ovládání na mobilu či tabletu
  • Největší katalog produktů nejen pro váš vůz
  • Snadný výběr a vyhledávání náhradních dílů a příslušenství
  • Kompletní a detailní informace o produktech
  • Rychlé vyhledávání poboček, autoservisů, servisů elektrokol a skútrů s možností navigace
  • Informace o aktuálních akčních nabídkách
  • Propojení se zákaznickým účtem
  • Přehled, stav a historie objednávek

Jak Auto Kelly e-shop funguje v praxi?

Po spuštění aplikace nevyžaduje žádná speciální oprávnění, takže se ocitnete rovnýma nohama v uživatelském rozhraní, nesoucím se ve firemních barvách – tedy bílé, žluté a černé. Prostředí je rozděleno do pěti sekcí, mezi kterými lze přepínat tlačítky ve spodní části.

Na obrazovce Akce najdete nabídku produktů za akční ceny a novinky, které prodejce považuje za zajímavé a doporučuje je vaší pozornosti. Sekce Katalog obsahuje zboží, roztříděné do kategorií, kterými se lze „proklikat“ k tomu správnému dílu pro váš vůz.

Pokud tedy například hledáte náhradní žárovku do směrovky pro svůj osobní automobil, budete muset projít cestu Osobní automobil-Náhradní díly-značka vozu-model vozu (případně rok výroby)-motorizace-Karosérie a osvětlení-Žárovky-Boční směrové světlo. Vypadá to složitě, ale opak je pravdou. Skutečně tak dokážete i jako naprostý laik najít díl, který bude pasovat přesně na vaše auto.

Další funkce a možnosti

Kromě procházení logicky strukturovaného katalogu je k dispozici i vyhledávání, které najdete pod záložkou Hledat. Tady můžete prohledávat katalog prostým zadáním výrazu, skládajícího se například z názvu dílu, značky a typu auta.

U jednotlivých produktů jsou zevrubné informace, na jejichž základě byste měli být schopni se rozhodnout, zda dané zboží odpovídá vašim představám a požadavkům. Kromě detailů nechybí ani údaje o dostupnosti v jednotlivých skladech Auto Kelly.

V předposlední sekci Profil se můžete zaregistrovat, případně přihlásit. To můžeme jen doporučit, neboť registrovaní zákazníci mají v e-shopu poměrně zajímavé ceny. V poslední sekci Autokelly najdete seznam poboček a autoservisů společnosti.

Resumé

Mobilní aplikace Auto Kelly pěkně navázala na provedení e-shopu, takže i laický zákazník je schopen si ze širokého katalogu samostatně vybrat odpovídající díly. Z našeho pohledu nechybí patrně žádná funkce, kterou bychom od programu tohoto typu očekávali.

Auto Kelly e-shop je v Obchodě Play necelý týden a za tu dobu si ji stáhlo více než pět stovek zákazníků, nicméně zatím nemá publikovanou průměrnou známku. 14 MB velký balíček můžete instalovat na telefony a tablety s Androidem 5.0 a vyšším.

Auto Kelly e-shop
Auto Kelly e-shop

Jak nakupujete náhradní díly na své auto vy?

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)