Menu

Chytré hodinky ZenWatch 3 se blíží, ASUS láká na veletrh IFA

Veletrh IFA už pomalu buší na dveře a výrobci pomalu začínají chystat své připravované produkty a pomalu dráždí své fanoušky. Například dnes se na twitterovém účtu společnosti ASUS objevil obrázek se slovy „Něco neuvěřitelného se blíží“. Obrázek je pak doplněn o status „Nyní je čas na něco neuvěřitelného! #IFA16 #ASUS“. Samotná zpráva nám toho příliš neříká, ale kolegové z portálu AndroidAuthority se domnívají, že ASUS vnadí na chytré hodinky ZenWatch 3.

Láká ASUS na hodinky ZenWatch 3?

Právě chytré hodinky ZenWatch 3 by měly být tím největším lákadlem, které ASUS na veletrhu předvede. Kolegové z AndroidAuthority se navíc domnívají, že slovo „čas“ v Tweetu úmyslně poukazuje právě na hodinky, jako časomíru. Víc ale jistě nevíme.

 

Podle dosavadních informací, by hodinky měly být kulaté, z nerezové oceli. Konektivitu by mělo obstarat Bluetooth 4.2 a WiFi v režimech b/g/n. Nabíjet by se měly pomocí 5V/2A nabíječky podporující rychlé nabíjení. informace také zmiňují „přizpůsobitelná tlačítka“, z čehož je patrné, že by hodinky měly obsahovat více tlačítek, než jedno.

Abychom se vrátili k tomu, co je nám jasné a je oficiální – ať už se jedná o tyto chytré hodinky nebo o něco zcela jiného, dočkáme se toho již 31. 8. Situaci samozřejmě budeme sledovat a všechny důležité novinky se včas dozvíte.

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Hosan77

z aplikace
18.8.2016 22:03

Kulaté s android wear a za rozumnou cenu, to by se mi líbilo, uvidíme…

XCrow

XCrow 1

18.8.2016 22:19

Neuveřitelný je hlavně to, že Asus do dnešního dne nevydal Android M pro TOP modely řady Zenfone 2, ikdyž to slibuje už od března. Celá nižší řada je aktualizovaná, jen TOP modely (ZE550/551ML) kulový. A ještě víc neuvěřitelný je, že k tomu nevydal jediný vysvětlující vyjádření i přes to, že se při uvedení dvojkový řady kasal jak bude zajištěn update po dobu dvou let. Takže ať jde Asus s celou řadou ZF3 + Zenwatch3 někam.

ElGribo

19.8.2016 17:01

@XCrow: Přesně. Zenfone 2 (551ML) je prima stroj, ale absence jakékoliv podpory ze strany Asusu ve smyslu vydání vyšší verze OS než zabugované 5.0.1 mne vede k závěru, že příští telefon si od Asusu nekoupím. Proč taky, když není schopen podporovat vlastní “vlajkovou flotilu”?

Abby

19.8.2016 20:10

Na ZenFone 2 Laser update je a je to dost katastrofa, takže není o co stát. Kdyby šlo získat security updates a mít původní Android, byla bych ráda…

ElGribo

19.8.2016 20:55

ZF2 Laser má zřejmě tu kliku, že nemá uvnitř Intel, který (nejen) Asus v mobilech patrně odepsal. Dost pochybuju, že se nedá stáhnout původní stock ROM a flashnout ji…a vypadá to, na první rychlý pohled, že na to už je i ROM Cyanogen 13. Holt mainstreamovej snapdragon :-(

Stock by mohla být tady: http://www.asus-zenfone.com/2015/08/asus-zenfone-2-laser-stock-rom-ze500kl-ze550kl.html

RSS (komentáře k článku)