Asus VivoWatch – chystané fitness hodinky s 10denní výdrží

ASUS-VivoWatch

V Barceloně jsme si mohli osahat představené hodinky Asus ZenWatch, které sází na kovovou konstrukci, slušný hardware a systém Android Wear. Tento výrobce ovšem chystá na trh další model, který dostane označení Asus VivoWatch a bude cílit zejména na sportovce. Nové hodinky totiž dostanou potřebné senzory pro měření chůze, běhu, tepu či spánku, navíc by měly vydržet až 10 dní na jedno nabití. To bylo docíleno úspornějším hardwarem od MediaTeku a vlastním systémem, který vystřídal Android Wear. Tělo hodinek Asus VivoWatch je velmi podobné ZenWatch, opět se tedy setkáváme s rámečkem z nerezové oceli, vodotěsnou konstrukcí IP67 a velmi širokými rámečky okolo displeje, které design hodinek výrazně ruší. Detailní pohled na hodinky Asus VivoWatch nabídne následující video.

Asus Vivowatch

Asus Vivowatch

ASUS VivoWatch

Chytré hodinky Asus VivoWatch by se měly brzy objevit v oficiálním online obchodu společnosti Asus, cena by se měla pohybovat okolo 160 dolarů, tedy 4000 Kč.

zdroj: engadget.comphonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)