Asus VivoWatch: fitness hodinky s dlouhou výdrží přichází do ČR

Asus VivoWatch titul

O tom, že společnost Asus pracuje na vývoji svých vůbec prvních fitness hodinek, jsme vás již informovali. Nyní se však Asus VivoWatch stávají realitou a míří do volného prodeje. Zákazníky mají zaujmout nejen řadou funkcí zaměřených na zlepšování kondice a životního stylu, ale především 10denní výdrží na jedno nabití.

Fitness hodinky Asus VivoWatch dokáží například sledovat srdeční tep, monitorovat spánkovou aktivitu a nabízí také funkci “Happiness Index”, která vyhodnocuje a zobrazuje celkovou kvalitu vašeho životního stylu. Získaná data pak můžete sledovat pomoci aplikace pro telefony s Androidem i iOS nebo prostřednictvím webové stránky Asus Healthcare. Samozřejmostí je pak možnost stanovit si osobní kondiční cíle. Zajímavou součástí hodinek je barevný LED pruh pod displejem. Pokud se uživatel během cvičení dostane do optimálního aerobního pásma, pruh se rozsvítí zeleně. Pokud to však s intenzitou cvičením přežene, indikátor se rozsvítí červenou barvou.

Použitý monochromatický displej nabídne rozlišení 128 x 128 px a je překryt tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass 3. Hodinky splňují také standard IP67, což jim zaručuje odolnost vůči vodě při ponoření do hloubky 1 metr po dobu 30 minut. V praxi se tak s hodinkami nebudete muset bát jít například do sprchy. Asus VivoWatch využívají standardní 22mm pásek, neměl by tak být problém jej kdykoli zaměnit za jiný. Vedle optického snímače srdečního tepu hodinky obsahují také tříosý akcelerometr a UV snímač. Při běžném, celodenním používání by měly hodinky vydržet v provozu 10 dnů.

ASUS VivoWatch

Fitness hodinky Asus VivoWatch budou na našem trhu dostupné již od druhé poloviny měsíce května, a to za cenu 3 999,- Kč s DPH.

Co na fitness hodinky Asus VivoWatch a jejich cenu říkáte?

 

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet nejen řadu chytrých fitness zařízení, ale například také produkty společnosti Asus? Neváhejte navštívit Alza AndroidRoadshow 2015!

registracehome

 

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)