Asus ROG Phone III je za rohem. Společnost v tichosti potvrdila jeho příchod

asus rog phone iii je za rohem

Asus ROG Phone III je dle všeho za rohem. Objevil se totiž v databázi Evropské hospodářské komise v Rusku, což znamená, že se jeho představení dočkáme velice brzy. Očekává se, že spolu s ním dojde také k představení chystaného Asus ZenFone 7.

Asus ROG Phone III je dle všeho za rohem

Seznam se sice nezmiňuje přímo o telefonu, ovšem o modelovém označení ZS661KS. Z dřívějších spekulací však víme, že právě takto je označován ROG Phone III. V podstatě ani samotný Asus telefon nijak neskrývá. Na oficiálních stránkách společnosti se totiž nachází jak již zmíněné označení, tak i název ROG Phone III. Dokonce si už teď můžete objednat originální USB-C kabel na tento telefon.

ROG Phone 3 rovněž prošel certifikačním procesem skrz WiFi Alliance a to, že se objevil v Geekbench jen podtrhuje možnou skutečnost, že se ho dočkáme velice brzy. Telefon je kódově označován jak I003DD, jak je vidět na screenshotech. Jak se očekávalo již dříve, telefon skutečně dostane čipset Qualcomm Snapdragon 865 a dopomáhat mu bude zřejmě 8 GB operační paměti RAM.

 Těšíte se na ROG Phone III?

Zdroj: phonearena.com 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)