Asus představil ROG Phone II Ultimate s 12GB RAM, 1TB úložištěm a rychlým LTE

asus rog phone ii ultimate edition

Asus si na veletrh IFA 2019 připravil vylepšenou verzi telefonu ROG Phone II. Nová Ultimate Edition je určena těm, kteří chtějí zcela to nejlepší. Zároveň byla základní verze telefonu přejmenována na ROG Phone II Elite Edition.

Představení Asus ROG Phone II Ultimate Edition

V nové edici tohoto telefonu je hned několik novinek. A to třeba odlišná barva, rychlejší a větší paměti a také rychlejší LTE. Nově se využívá černá matná barva, paměť byla navýšena na 1 TB, využívá se UFS 3.0 a dostalo se i na rychlejší LTE modem, který teoreticky dokáže přenášet data rychlostí 2 Gbps, i když zrovna na takové rychlosti v reálném použití narazíte zřídka.

Další parametry jsou identické, ať už jde o čipset Snapdragon 855 Plus, 120 Hz AMOLED panel, baterii o kapacitě 6 000 mAh nebo třeba dva USB-C porty. Zároveň s oznámením této verze, už víme i datum vydání tohoto telefonu v Evropě. Elite Edition se začíná prodávat na konci září za 900 eur, v přepočtu 23 200 Kč. Ultimate Edition vyjde na 1 200 eur, v přepočtu 31 tisíc Kč.

Líbí se vám herní telefon Asus ROG Phone II?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)