ASUS brzy vypustí nekompromisní bestii ROG Phone 6. Dostane Snapdragon 8+ Gen1 a 6000mAh baterii

asus rog phone 6

Společnost ASUS chystá nyní již plnohodnotného nástupce telefonu ROG Phone 5 (model 5s přinášel spíše minoritní změny) a před nějakým časem prostřednictvím sociálních sítí sdělila, že se na představení můžeme těšit již 5. července, ve 14:00 našeho času. Nyní však tento kousek unikl v benchmarku Geekbench, díky kterému jsme se dozvěděli další zajímavé informace.

ROG Phone 6 spatřen v benchmarku Geekbench

Už z výkonu se vám dost možná zatočí hlava. Pod kapotou bude totiž tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, který je asi o 10 % výkonnější, než standardní 8 Gen1 a hlavně je až o 30 % efektivnější, což by mělo napomoci výdrži baterie. Čipsety navíc vyrábí firma TSMC, která nahradila Samsung. Ten si u Qualcommu zřejmě definitivně zavřel dveře. Asi není třeba zmiňovat, že půjde po stránce výkonu o naprosto nekompromisní mobil. Na jedno jádro si telefon vysloužil 1323 bodů, ve vícejádrovém testu pak 4328 bodů.

asus rog phone 6 geekbench

Co se týče ostatních specifikací, můžeme počítat se 165Hz displejem s úhlopříčkou 6,78 palce. Baterie má dostat kapacitu 6000 mAh a podporovat má 65W nabíjení. Pokud vás tento herní kousek zajímá, nezapomeňte sledovat náš web.

Jak se těšíte na ROG Phone 6?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)