Na čtverku zapomeňte. ASUS spustil odpočet k představení ROG Phone 5

ASUS ROG Phone 5 datum představení

Důležitá zpráva zejména pro fanoušky hraní na chytrých telefonech. Tchajwanská společnost ASUS se chystá na vydání dalšího herního supermobilu s podtitulem ROG nebo Republic Of Gamers. Už za pár dní na trh oficiálně vyrazí ASUS ROG Phone 5, k němuž nyní už známe i přesné datum představení. Digitální pozvánka současně potvrdila, že mobil ponese číslovku pět. Poslední herní silák od této společnosti se přitom nazývá ROG Phone 3.

ASUS ROG Phone 5 odpočet

Jsme celkem zvědaví, jak tento skok společnost opodstatní. Odpověď budeme znát 10. března v pravé poledne středoevropského času. Na tento moment firma nachystala online prezentaci a láká na ni tradičně speciálním webem s odpočtem. Uvidíme, jestli bude datum představení ASUS ROG Phone 5 současně i termínem pro spuštění prodeje. Předpokládá se, že pokud ano, tak zatím jen pro asijské země. Stejně jako u předchozích modelů z této produktové řady můžeme i tentokrát očekávat, že nový ROG Phone vystřelí na špici žebříčků výkonnosti.

Jak moc hledíte na herní výkon mobilu?

Zdroj: ASUS

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)