TOPlist

Herní mobil Asus ROG Phone 2. Co o něm zatím víme?

asus rog phone 2

Když Asus před rokem představil Asus ROG Phone, sliboval si od něj vzhledem k rostoucímu trhu s herními mobily velké prodeje, což se mu do jisté míry povedlo. První generace nabízí přetaktovaný Snapdragon 845, AMOLED displej o velikosti 6 palců, rozlišení 2160 x 1080 a 90 Hz frekvencí, nebo velmi zajímavá Air Triggers, což jsou senzory, které nahrazují L1 a R1 na ovladači. Jednalo se tak o zajímavý, ale také dosti drahý kousek. A na co se těšit v případě Asus ROG Phone 2?

O technických specifikacích druhé generace Asus ROG Phone toho zatím příliš nevíme. Co ale začíná být nad slunce jasné je fakt, že telefon přijde velmi brzy. Asus má podle blogu Weibo představit telefon už v červenci a navíc spolupracuje s velkým hráčem – Tencent Games, což je studio, které má na svědomí PUBG Mobile. Výsledkem by měla být špičková optimalizace nejen na PUBG, ale i na ostatní hry.

Novinkou má být ještě rozmanitější příslušenství, než v případě první generace a velký pokrok čeká fotoaparát, který v prvním Asus ROG Phone za moc nestál. Ostatní technické specifikace jsou zatím velkou neznámou, dá se však počítat s tím nejlepším, co aktuálně na trhu je. Tedy procesorem Snapdragon 855, který bude dost možná přetaktovaný, jako tomu bylo u první generace v případě Snapdragonu 845. Vylepšení se dočká také baterie nebo chlazení. Cena by měla být přibližně stejná, jako v případě první generace, tudíž přibližně 900 dolarů.

Těšíte se na nový Asus ROG Phone 2?

zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)