Asus chystá tři varianty Zenfone 8. A to včetně Mini verze se špičkovými parametry

tri nove varianty zenfone 8 asus

Herní telefon Asus ROG Phone 5 byl nedávno představen, takže se pozornost přesouvá na oblíbenou řadu Zenfone. Chystají se rovnou tři varianty Zenfone 8. Nejzajímavější jsou rozhodně informace i verzi Mini s kódovým označením Sake, která by měla mít velikost displeje 5,9 palců. Za druhým modelem s kódovým označením Picasso se skrývá buď základní verze Zenfone 8 anebo prémiovější Zenfone 8 Pro. Víme to. Že bude mít 6,69palcový displej. Obě varianty mají mít OLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí a Full HD+ rozlišení.

Všechny varianty Zenfone 8 má pohánět čipset Snapdragon 888

O třetí verzi s kódovým označením Vodka chybí informace o displeji. Dozvěděli jsme se však to, že všechny modely bude pohánět čipset Snapdragon 888. U Zenfone 8 Mini byl poodhalen i hlavní 64Mpx fotoaparát. Využívat se budou senzory Sony IMX686 a také neoznámený Sony IMX663.

Zenfone 8 / Zenfone 8 Pro bude mít identický 64Mpx hlavní senzor IMX686, 12Mpx Sony IMX363, 24Mpx OmniVision OV24B1Q a 8Mpx OmniVision OV08A telefoto modul. Již dříve dokumentace Googlu odhalila názvy různých chystaných telefonů, včetně Asus Zenfone 8 Flip, což by mohl být jediný chystaný model s vyklápěcím fotoaparátem, který jsme u této řady mohli vídat v posledních dvou letech. Na další detaily o nových Asus telefonech si musíme ještě nějakou chvíli počkat.

Těšíte se na Mini verzi Asus Zenfone 8?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)