Google Archiv alb nabízí všechny vaše fotky a videa na jednom místě

Archiv alb

Google má mnoho produktů a služeb, ve kterých se nějakým způsobem používají fotografie, obrázky a videa. Může být docela problém v tom mít přehled. Naštěstí ale existuje služba Archiv alb, ve které najdete všechny fotky z vašeho Google účtu.

Archiv alb nabídne fotky a videa na jednom místě

Do vašeho osobního archivu se můžete dostat dvěma způsoby. První je přes stránku aboutme.google.com, kde je ve spodní části karta s odkazem. Druhý způsob je prostě přejít na stránku get.google.com/albumarchive, ze které se ihned dostanete do archivu.

archiv-alb-1

Na této stránce vidíte všechny fotky, obrázky a videa z Google+, Bloggeru, Picasy, Hangouts, Google disku a samozřejmě také z Google fotek. Každé album je přehledně rozdělené a můžete si jej prohlédnout, stáhnout anebo smazat. To se hodí pokud chcete rychle smazat některé fotky například z Hangouts anebo Google+ a nechtějí se vám pracně hledat.

Jelikož se jedná o archiv, chybí v něm přidávání fotek, jejich editace nebo sdílení. Pokud jste v kontaktu s nějakou osobou, můžete se přes profil na Google Plus dostat k jeho archivu alb, kde se zobrazí fotky a videa, která s vámi osoba sdílela. Se spuštěním automatického zálohování, se také v archivu objevují například screenshoty z telefonu, na kterém jste přihlášení Google účtem.

Máte přehled o všech fotkách a videích, které máte na svém Google účtu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)