TOPlist

Apple přinese na Android exkluzivní widgety pro svou appku. Uživatelé iOS se jich zřejmě nedočkají

Apple Music widgety

Pokud nemáte žádné Apple zařízení, zřejmě jste si vybírali mezi službami jako Spotify, YouTube Music či Tidal a na Apple Music jste ani nemysleli. Faktem však je, že jde o vcelku povedenou aplikaci, která navíc dostává exkluzivní věc pro widgety, které byste na iOS hledali marně.

Apple Music na Android dostane vylepšené widgety

Nejnovější betaverze naznačuje, že se jablečný gigant přizpůsobil Googlu a jeho designovému jazyku Material You. Web 9to5google totiž přinesl informaci o tom, že Apple upustil od své růžové barvy u widgetů, které se nyní zbarví podle toho, co vám aktuálně hraje. Když se však žádná hudba nepřehrává, bude widget stále růžový. Uživatelé iOS se zřejmě této funkce vůbec nedočkají. Je totiž nepravděpodobné, že by Apple uvolnil novinku dříve pro Android nežli pro iOS. Kromě barev se změní také celkový design, ačkoliv jen drobně.

Apple Music
Apple Music

Widget ukazující nedávno přehrávanou hudbu dostává také nové velikosti 3×2 a 3×1. Ke všem uživatelům by se měla nová verze aplikace Apple Music dostat během několika následujících týdnů.

Zkoušeli jste někdy Apple Music?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)