TOPlist

Android už vás nebaví? iPhone 14 teď pořídíte v úžasné slevě, cena je znovu na minimu!

iPhone 14
  • Android máme rádi, ale pochopíme, když budete chtít přejít na iOS
  • Zvažujete-li koupi iPhonu, mohla by vás zajímat pěkná sleva na předloňský model
  • Cena iPhonu 14 se po pár měsících znovu ocitla na historickém minimu

Přestože rozmanitému trhu s telefony založenými na operačním systému Android fandíme a vyžíváme se v něm, rozhodně máme pochopení i pro ty z vás, kteří zvažují přechod na iOS, anebo už zařízení z jablečného ekosystému používají delší dobu. Jestli do téhle pomyslné skupinky skutečně patříte, mohla by vás zajímat vynikající sleva na iPhone 14.

Zařízení od Applu jsou známá pro svou dlouholetou podporu, díky níž bývá mnohdy výhodnější obstarat si rok nebo dva starý model namísto koupě kousku z aktuální řady. Takový iPhone 14 by mohl dokonale naplnit potřeby spousty spotřebitelů, a když se navíc nyní dá se slevovým kódem ALZADNY10 pořídit na Alze o 10 % levněji, stává se z něj ještě atraktivnější kousek.

iPhone 14

iPhone 14 byl představen v září předloňského roku a je vybaven čipsetem Apple A15 Bionic. K dispozici je v šesti krásných barvách (sleva se však vztahuje jen na některé z nich) a na jeho zádech se v kamerovém ostrůvku nachází dva foťáky – širokoúhlý a ultra širokoúhlý – s rozlišením 12 Mpx. Přední kamerka je rovněž 12Mpx a najdete ji ve výřezu v 6,1palcovým OLED displeji s rozlišením 2532×1170 pixelů.

iPhone 14

Telefon se pyšní sklem Ceramic Shield a konstrukcí, která je navíc odolná vůči vodě a prachu dle standardu IP68. Dále je dobré zmínit 15W nabíjení prostřednictvím Lightning portu (USB-C najdete až u letošních modelů), 3 279mAh kapacitu baterie nebo podporu NFC.

Cena: 16 641 Kč

Znáte někoho, kdo je s iPhonem 14 spokojený?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)