Věděli jste? Populární aplikace Windy zamířila na chytré hodinky

wear os windy
  • Populární aplikace Windy je k dostání na Wear OS
  • Nabízí hromadu funkcí z mobilní aplikace
  • Nechybí ani ciferník Windy Watch Face

Aplikace Windy patří bezesporu k těm vůbec nejlepším, co se interaktivních předpovědí počasí týče. Před nějakým časem jsme vám na ni přinesli samostatný článek, ve kterém odpovídáme na nejrůznější otázky, ať už jak aplikaci používat, co všechno je schopna vám říct, nebo třeba kde sbírá informace. Před nějakým časem jsme se navíc dočkali verze pro hodinky s operačním systémem Wear OS.

Díky tomu můžeme mít předpověď počasí přímo na zápěstí. Aplikace se může hodit všem, kteří chtějí být v obraze a na základě informací z hodinek se rozhodovat například o svých outdoorových aktivitách a cestovních plánech. Windy pro Wear OS nabízí tři různé dlaždice záložek pro domovskou obrazovku. Dvě z nich zobrazují předpověď počasí na 3, respektive 4 dny dopředu a třetí poskytuje běžný denní přehled.

wearOS windy

Samozřejmostí je také radar, ve kterém můžete sledovat srážky a bouřky v reálném čase, stejně jako v mobilní aplikaci či na webu.

Windy.com - Weather Forecast
Windy.com - Weather Forecast

Můžete si navíc zobrazit i podrobné informace o teplotě, směru a síle větru a srážkách ve tříhodinových intervalech. Pro opravdové fajnšmekry je k dispozici také speciální ciferník Windy Watch Face. Instalace Windy pro Wear OS je otázkou několika klepnutí, aplikaci si stačí stáhnout na Google Play.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využijete aplikaci Windy na hodinkách?

Zdroj: Windy

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)