Aplikace Wikipedie dostává tmavý režim

wikipedie mobilní aplikace

Aplikace Wikipedie právě přidala do své beta verze tmavý režim. Pokud tak budeme chtít čerpat informace z této populární internetové encyklopedie, bude to večer příjemnější. V nastavení v nabídce témata najdete nový přepínač tmavého režmu. Je však třeba dodat, že se přepínač zobrazí pouze v telefonech, které disponují systémem Android 10.

Pokud máte zájem o tmavý režim, je třeba mít nainstalovanou nejnovější beta verzi 2.7.50304, která byla vydána včera. Aplikaci si můžete stáhnout přímo z Obchodu Play, přičemž stabilní verze má dostat tmavý režim příští týden.

Aplikace Wikipedie obsahuje více, než 32 milionů článků ve 280 světových jazycích. Mezi podporovanými jazyky je samozřejmě i čeština. Pokud navíc budete aplikaci používat na více zařízeních, je možné zapnout synchronizaci článků, které si uložíte k pozdějšímu přečtení. K této funkci však bude třeba založení účtu.

Používáte mobilní aplikaci Wikipedie?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)