Aplikace Wake Me Up!: Elegantní budík pro každého

wakemeup_n

Rána bývají pro většinu z nás velice náročná. Práce nebo naopak dobrá zábava trvající dlouho do noci zapříčiní, že se nám ráno vůbec nechce vstávat. Začíná se blížit ten čas, kdy se opět rozezvoní náš starý, otravný budík, který nás svým nepříjemným zvukem vyhání z postele. Co takhle vyzkoušet něco nového? Nový, elegantní budík nazvaný Wake Me Up!

Zdřímnutí po obědě

Aplikace Wake Me Up! je stylový budík s řadou užitečných funkcí, které zpříjemní vaše ranní vstávání. Po spuštění aplikace se dostáváme na prázdnou obrazovku, na které se budou zobrazovat námi vytvořené budíky. Kliknutím na tlačítko budíku v pravém spodním rohu obrazovky se před námi otevírá nabídka nastavení buzení. K dispozici máme nejen klasické nastavení nového alarmu, ale i možnost jedním kliknutím vytvořit buzení z odpoledního zdřímnutí, které lze nastavit na 15, 30, 45 nebo 60 minut.

Nové buzení

Při nastavování nového buzení dostáváme na výběr mnoho funkcí. Kromě klasického nastavení času a dnů, ve kterých má daný alarm zvonit, můžeme zvolit například pozdrav a přečtení aktuálního data nebo času po ukončení vyzvánění budíku. Velice příjemné je také nastavení vlastního obrázku z galerie, který se zobrazuje přes celou obrazovku v době vyzvánění budíku. Ráno se tak můžete budit s pohledem na ty, které máte rádi.

Barvy a „jemné“ buzení

Pokud si nechcete vybírat fotku na pozadí zvonění, můžete místo toho zvolit jednu z několika nabízených barev. Nechybí zde ani funkce „jemného“ buzení, při kterém alarm začíná tiše zvonit ještě nějakou dobu před nastaveným časem. Nastavit lze také ztišení vyzvánění při zdvihnutí telefonu nebo snížení jasu obrazovky pro příjemnější kontakt s očima. Aplikaci lze také propojit s chytrými hodinkami Android Wear.

Verze premium

K dispozici máme prémiovou verzi a verzi zdarma, u které se ovšem budeme muset obejít bez některých funkcí.

Mezi tyto funkce patří například:

  • nastavení období, ve kterém budík nebude zvonit
  • předpověď počasí na každém alarmu + přečtení nahlas
  • matematický úkol pro zrušení buzení

Hodnocení – Wake Me Up!

Aplikace Wake Me Up! je graficky zdařilým budíkem s řadou užitečných funkcí pro příjemnější vstávání. Potěší také absence reklam i v neplacené verzi. Nechybí ani widget na plochu, který zobrazuje nastavení nadcházejícího buzení. Aplikace Wake Me Up! rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud chcete vylepšit své ranní vstávání.

Wake me up! Smart Alarm
Wake me up! Smart Alarm

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)