Menu

Oficiální aplikace TWRP je nyní dostupná v Obchodě Play

Skupinka vývojářů, stojící za nástrojem pro obnovu TWRP (TeamWin Recovery Project), provedla něco, na co mnozí uživatelé čekali již velmi dlouho dobu. Nově je totiž aplikace TWRP dostupná v Obchodě Play.

Když máte root, je aplikace TWRP mocný nástroj

Těm z vás, kteří neví k čemu tento nástroj slouží asi příliš mnoho užitku nepřinese. Hardcore uživatelům ale aplikace TWRP dává spoustu možností, jako třeba instalovat vlastní firmware, flashovat *.ZIP, vytvářet a obnovovat zálohy firmwaru a mnoho dalšího.

Aplikace v Obchodě Play zajišťuje uživateli informovanost o dostupnosti aktualizací. Pokud bude k dispozici nová verze, umožní ji hned uživateli její stažení. Verze pro různé modely smartphonů se ale často liší v jádru aplikace a proto samotné stažení aktualizací obstarávají stránky TWRP.

Official TWRP App
Official TWRP App
Developer: Team Win LLC
Price: Free+

Aplikace je v Obchodě Play označena jako „open beta“, takže může obsahovat pár chybiček, které budou v následujících verzích opraveny. Nicméně je určitě skvělé, že právě k TWRP lze přistupovat skrze Obchod Play a myslíme si, že to ocení nejeden fanda neoriginálních firmwarů (custom ROM).

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

LufyCZ

z aplikace
18.12.2016 9:58

Díky, určitě stáhnu

Pepapa

18.12.2016 10:34

Ahoj já používám FlashFire je mnohem lepší .
Tahle aplikace official TWRP se moc neliší od TWRP manager který je na play už řadu let.

Standaa

Standaa 0

18.12.2016 15:17

Taky používám flashfire. S TWRP určitě nepůjde flashovat recovery od ostatních vývojářů což by mi nijak nevadilo, ale když už chci flashovací nástroj, tak dám přednost tomu, který toho umí víc.

Kubajz839

19.12.2016 8:24

Už tam alespoň implementovali zámek? Mám TWRP 3.0 a bohužel pro tuto verzi neexistuje lock, takže každý i méně šikovný zloděj se mi dostane bez použití PC do recovery módu a papa :)

RSS (komentáře k článku)