Tip: Jak napsat nejen Ježíškovi a řešit dárky pohodlně z aplikace?

aplikace Tomikup.cz seznam přání dárky

Aktuální “virová” doba pohnula životy nás všech, ať už jde o zdraví, zaměstnání, školu nebo volnočasové aktivity. Extrémně při ní také stoupl zájem o nová a ideálně online řešení věcí, které jsme doposud byli zvyklí vyřizovat jinak. Tak nějak manuálně, osobně a postaru. Nebavíme se jen o komunikaci s rodinou či spolužáky přes videochatovací nástroje nebo o vzdáleném přístupu do kanceláře. Postupně se mění také návyky při nakupování. Jelikož tu máme tuto situaci a navíc se kvapem blíží Vánoce, rozhodli jsme se přinést vám tip na zajímavou službu včetně aplikace Tomikup.cz, se kterou můžete předat seznam přání třeba i Ježíškovi a zvládnout obecné “zmenežování” dárků či jiných nákupů zvládnout levou zadní.

Volo wishlist - Gift registry
Volo wishlist - Gift registry

Aplikace Tomikup.cz: Vychytaný seznam přání pro obě strany

Z názvu této služby jste asi poznali, co je jejím hlavním posláním. Primární uživatel jakožto budoucí oslavenec, ženich/nevěsta, maturant nebo prakticky smýšlející člen rodiny před Vánoci má možnost skrze web či aplikaci vytvořit vlastní seznam přání. Na něm se nacházejí libovolné položky, které jde buď popisovat vlastními slovy a doplňovat obrázky, nebo je generovat rovnou z odkazu vedoucího na konkrétní produkt.

Online seznam přání – Vytvořte na Tomikup.cz

Online seznam přání - Vytvořte na Tomikup.cz

Pro přidávání konkrétního zboží je možné využít řádek pro vložení odkazu, ale pokud bychom opustili hranice aplikace, tak k dispozici je také rozšíření do prohlížeče na počítači. Když si ho nainstalujete, můžete přímo v e-shopech přihazovat produkty přes malou ikonku s logem aplikace Tomikup.cz.

Kdo mi co koupí?

Ať už jde o svatbu nebo o Vánoce, zásadní pointou pochopitelně je, aby budoucí obdarovaný nevěděl, co od koho dostane. Jakmile uživatel rozešle odkaz na svůj seznam ostatním, mohou začít rezervace. Na přání se může klidně podívat třeba i babička přes e-mail a nepotřebuje k tomu aplikaci. Kontakt na Ježíška si musíte sehnat sami :) Po přihlášení do systému pak mohou všichni kromě autora seznamu vidět, kdo už se přihlásil k zakoupení konkrétních dárků. Tímto způsobem se mohou rozebrat veškeré položky, nehrozí duplicity, o dárky je postaráno a autor seznamu nepřijde o překvapení. Pro přesnější výběr se dají zadat také velikosti bot a oblečení nebo oblíbené barvy.

Celá služba i aplikace Tomikup.cz pochází z české dílny, takže se můžete spolehnout na češtinu a také rychlou a snadnou podporu. Určitě stojí za zmínku i další funkce, které tento projekt nabízí. Je například možné se nechat inspirovat seznamy dárků pro muže, ženy, prarodiče, děti a těch, které jsou EKO. Speciální seznam přání pak existuje i pro dětské domovy, do kterých můžete v rámci solidarity nakoupit potřebné věci.

Aplikace i web Tomikup.cz jdou mimo seznam přání využít také jako nástroj pro správu nákupních seznamů. Včetně seřazení podle regálů. Abychom ale byli spravedliví, v této oblasti se sluší zmínit i ostatní aplikace, které nabízejí to stejné a na které jsme v Obchodě Play narazili. Velmi slibně se jeví Chytrý nákupní seznam Listonic, přímo na dárky zaměřený Presentlist nebo aplikace s jednoduchým názvem Nákupní seznam. Existuje také vychytaný Hlasový nákupní lístek. Vyzkoušejte a uvidíte, které řešení vám sedne nejlépe.

Jak řešíte inspiraci a nákupy u vánočních dárků?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)