Menu

Aplikace Tipsport extraliga: osobní asistent hokejového fanouška

Jste fanoušek hokeje a snažíte se, aby Vám neunikl žádný výsledek naší extraligy? Pak byste měli zbystřit a podívat se na aplikaci Tipsport extraliga. Díky této aplikaci budete neustále vědět průběžné informace z dění extraligy – aplikace Vás informuje o právě hraných zápasech, jejich aktuálním stavu či odehraném kole extraligy včetně konečných výsledků. Zároveň se zobrazí nejbližší zápas vysílaný v televizi či hraný na stadionu v dostupné vzdálenosti. Aplikace v sobě ukrývá také tabulku extraligy a celkové rozlosování soutěže s možností přidání vybraného zápasu či zápasů oblíbeného klubu do svého kalendáře. Díky Tipsport extralize se dozvíte také spoustu informací o hokejových klubech, stadiónech a hráčích.

„Pečlivě sledujeme komentáře a recenze jednotlivých uživatelů, kteří si již aplikaci stáhli do svého telefonu, vyhodnocujeme je a následně je zapracujeme do připravované vylepšené verze Tipsport extraliga 2.0,“ dodává Ježek.

Tipsport Extraliga
Tipsport.net a.s.
Verze1.02 (16. 10. 2012)
Velikost1,2 MB
2.2+


Zdarma

zdroj: tisková zpráva

 

Komentáře

s.s.rock

s.s.rock

17.10.2012 10:41

Osobně už dlouho používám appku hokej.cz 2012/2013 a nevím proc bych měl měnit. U hokej.cz si muzu dat zápas nebo celé kolo do wigetu a hned vidím aktuální prubeh. ;-) Mimochodem v hokej.cz jsou i nižší soutěže a vzhedem k tomu ze fandím i mladé boleslavi která ted spadla do první ligy ani měnit nechci. Mimochodem nechápu proc zareagovali až tak dlouho, kdyz jsme před 2 rokama křičeli na internetovich fórech ze taková aplikace není nikdo se k tomu neměl. Chytil se toho akorát Milan Svoda, který napsal právě appku hokej.cz která byla ze zacaku uplne prostinka ale nedala se ji uprist snaha. Ted když se po 2letech dostala, na úroveň kde je ted to najednou jde?…. Pozdě, pánové pozdě!!

neboztik

neboztik

17.10.2012 20:35

Dik za tip, fotbal mam uz pokryty, tak vyzkousim obe apky.

RSS (komentáře k článku)