Aplikace Tipsport extraliga: osobní asistent hokejového fanouška

logo extraliga

Jste fanoušek hokeje a snažíte se, aby Vám neunikl žádný výsledek naší extraligy? Pak byste měli zbystřit a podívat se na aplikaci Tipsport extraliga. Díky této aplikaci budete neustále vědět průběžné informace z dění extraligy – aplikace Vás informuje o právě hraných zápasech, jejich aktuálním stavu či odehraném kole extraligy včetně konečných výsledků. Zároveň se zobrazí nejbližší zápas vysílaný v televizi či hraný na stadionu v dostupné vzdálenosti. Aplikace v sobě ukrývá také tabulku extraligy a celkové rozlosování soutěže s možností přidání vybraného zápasu či zápasů oblíbeného klubu do svého kalendáře. Díky Tipsport extralize se dozvíte také spoustu informací o hokejových klubech, stadiónech a hráčích.

„Pečlivě sledujeme komentáře a recenze jednotlivých uživatelů, kteří si již aplikaci stáhli do svého telefonu, vyhodnocujeme je a následně je zapracujeme do připravované vylepšené verze Tipsport extraliga 2.0,“ dodává Ježek.

unnamed

Tipsport Extraliga
Tipsport.net a.s.
Verze1.02 (16. 10. 2012)
Velikost1,2 MB
2.2+


Zdarma

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (2)