Menu

Aplikace Tasker je ve slevě! Tohle všechno s ní dokážete automatizovat

Aplikace Tasker je mezi uživateli vcelku oblíbená, o čemž svědčí i velmi kladné hodnocení. Slouží k automatizaci různých funkcí a nastavení na Androidu. Pomocí ní můžete spouštět například různé aplikace nebo úkoly, které se spustí v určité datum, čas nebo když se právě nacházíte na určitém místě.

Aplikace Tasker automatizuje funkce vašeho telefonu

Tasker můžete v obchodě Google Play normálně zakoupit za cenu 99 Kč, nyní je však ve slevě a seženete ji za pouhých 25 Kč, jak jste si mohli všimnou například v naší pravidelně aktualizované sekce Slevy na aplikace. Tasker dokáže ovládat a automatizovat snad všechno, co se vám kdy může hodit.

Představte si, že ráno vstanete, provedete běžné úkony a v 8 hodin už jste v práci. Nastavíte Tasker, všechny pracovní dny od 8:00 vypnul všechny zvuky a oznámení nastavil pouze na vibrace. Stejně tak lze i nastavit, že se vyzvánění opět zapne v 17:00, kdy z práce vesměs z práce odcházíte. A to je pouze jednoduchá akce.

Podobných nástrojů existuje na Google Play více, nicméně právě Tasker patří k těm vůbec nejoblíbenějším a nejrozšířenějším. Zároveň není zrovna jednoduchý k používání, proto už několik let vytváříme různé návody na užitečné funkce, které jdou vytvořit právě pomocí této aplikace. Výčet některých návodů můžete najít níže:

Tasker
Tasker
Developer: joaomgcd
Price: CZK 99.00

Máte s aplikací Tasker nějaké zkušenosti?

 

Komentáře

Georg

15.8.2017 21:21

Díky za trknutí, to se mi zrovna hodilo :)

Vonbronin

vonbronin94 0

16.8.2017 12:12

Bylo by fajn pokračování jak v Taskeru polopaticky nastavit vychytávky. Patřím mezi lidi, kteří to bez návodu nedají…Díky

Vorel_vorel

Vorel Vorel -17

16.8.2017 16:18

My chytřejší si placené aplikace opatříme zdarma.

kromano

16.8.2017 18:12

Vorel – nevím jestli chytřejší…taky mám warez verzi, ale jako u jiných aplikací (už jsem to párkrát udělal) i přes to hodlám tuto koupit. Čekal jsem na slevu. Za těch pár korun se nemusím pídit po aktualizacích,…
Jinak redakce – díky, čekal jsem na to ;-)
Také bych rád pokračování (viz vonbronin), speciálně pak v kombinaci s hlasovým ovládáním.

Radeg

radeg 20

16.8.2017 19:57

@Vorel Vorel:
Ve Tvém případě Chytřejší = Vyčůranější.
Těším se na chvíli, kdy za Tvou odvedenou práci poprvé nedostaneš peníze.

Mstar

mstar 0

21.3.2018 17:21

víte prosím někdo zda tasker umí přepínat do tichého režimu dle BTS na kterou je telefon pripojen?

RSS (komentáře k článku)