Aplikace Tasker je ve slevě! Tohle všechno s ní dokážete automatizovat

aplikace tasker sleva

Aplikace Tasker je mezi uživateli vcelku oblíbená, o čemž svědčí i velmi kladné hodnocení. Slouží k automatizaci různých funkcí a nastavení na Androidu. Pomocí ní můžete spouštět například různé aplikace nebo úkoly, které se spustí v určité datum, čas nebo když se právě nacházíte na určitém místě.

Aplikace Tasker automatizuje funkce vašeho telefonu

Tasker můžete v obchodě Google Play normálně zakoupit za cenu 99 Kč, nyní je však ve slevě a seženete ji za pouhých 25 Kč, jak jste si mohli všimnou například v naší pravidelně aktualizované sekce Slevy na aplikace. Tasker dokáže ovládat a automatizovat snad všechno, co se vám kdy může hodit.

Představte si, že ráno vstanete, provedete běžné úkony a v 8 hodin už jste v práci. Nastavíte Tasker, všechny pracovní dny od 8:00 vypnul všechny zvuky a oznámení nastavil pouze na vibrace. Stejně tak lze i nastavit, že se vyzvánění opět zapne v 17:00, kdy z práce vesměs z práce odcházíte. A to je pouze jednoduchá akce.

Podobných nástrojů existuje na Google Play více, nicméně právě Tasker patří k těm vůbec nejoblíbenějším a nejrozšířenějším. Zároveň není zrovna jednoduchý k používání, proto už několik let vytváříme různé návody na užitečné funkce, které jdou vytvořit právě pomocí této aplikace. Výčet některých návodů můžete najít níže:

Tasker
Tasker

Máte s aplikací Tasker nějaké zkušenosti?

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)