Menu

Aplikace pro šikovné řemeslníky

Oblíbený portál NejŘemeslníci.cz před nedávnem vydal svou aplikaci pro Android. Ta nabízí možnost rychle reagovat na příchozí poptávky v rámci projektu a uživateli tak dává vyšší šanci zakázku vyhrát. Portál využívají především lidé hledající kvalitní řemeslníky a na druhé straně právě především řemeslníci, kteří mají možnost zde prezentovat svou práci, která může být následně zhodnocena zadavatelem.

Aplikace je volně dostupná na Google Play a pro její využití je nutno mít registraci na výše zmíněném portálu.

NejŘemeslníci
NejŘemeslníci.cz
Verze1.0.1 (7. 5. 2012)
Velikost724 kB
2.2+


Zdarma

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

15.5.2012 12:48

Nevypadá to špatně, máte někdo reálné zkušenosti, nebo ještě lépe patříte někdo mezi řemeslníky využívající tuto službu?

Miroslav Suchy

Miroslav Suchy

16.5.2012 18:39

Jo použil jsem to zatím dvakrát jako zákazník. Jsem s tím spokojenější než s epoptávkou. Přijde mi to mnohem intuitivnější a transparentnější.

Miloš Lenoch (NejŘemeslnici)

Miloš Lenoch (NejŘemeslnici)

17.5.2012 14:35

Nutno podotknout, že aplikace je určena pro FIRMY (řemeslníky), kteří nabízejí své služby.

Aplikace není určena zákazníkům, kteří hledají řemeslníka. (vydali jsme se touto cestou, protože použití aplikace pro běžného uživatele by bylo velmi zřídka, na rozdíl od řemeslníků, kteří ji používají denně)

Omlouváme se, pokud to nebylo z popisu aplikace na marketu zřejmé.

M. Lenoch, NejŘemeslníci.cz

PS: Otázka zní, pokud jste uživatelé, měli byste jste chuť používat jinou aplikaci, kde je možné řemeslníky hodnotit? Nebo doporučit v hospodě kamarádovi instalatéra? Nebo něco jiného?

Liborse

Libor Šedivý 0

17.5.2012 17:10

No, já myslím, že i ostatní by aplikaci mohli využít, ale nevím přesně, jak by měla vypadat. Co se týče zprávičky, o ostatních jsem se zmínil až v souvislosti s vaším portálem, ne aplikací. ;) Snad je to z článku jasné, pokud ne, dejte mi vědět.

RSS (komentáře k článku)