Mrkněte: Aplikace Počasí Google konečně míří na Android tablety

počasí google

Aplikace Počasí od Googlu byla vždy doménou Android telefonů, ovšem tablety z nějakého důvodu americká firma přehlížela. Bylo možné si přes Google vyhledávání v prohlížeči zobrazit základní údaje, stejně jako třeba na počítačích, ale o nějakých podrobnějších údajích nemohla být řeč. To se nyní konečně mění, jelikož aplikace míří také na Android tablety.

Počasí Google je k dispozici na tabletech

Hodinová teplota je zobrazována v grafu po rozkliknutí odkazu se vám zobrazí kompletní aplikace od Googlu, díky které jste schopni si zobrazit mnohem podrobnějších údaje. V tuto chvíli je však orientována pouze na výšku a nelze ji otočit na šířku. Samozřejmostí jsou tři základní karty, na které jsme zvyklí (dnešek, zítřek a 10 dní).

Google
Google

Při prvním otevření vás aplikace vyzve, abyste si ji přidali na svou domovskou obrazovku, ovšem zástupce lze kdykoliv vytvořit znovu, kdybyste jej omylem smazali. Funkce je poměrně nová, web 9to5google ji měl dostupnou v aplikaci Google ve verzi 13.22.12.26. Pokud ji máte k dispozici také, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Jakou aplikaci používáte pro předpověď počasí?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)