Aplikace Pizza Navigator: Jak najít pizzerii vždy a všude?

Pizza-capricciosa

Představte si, že se nacházíte v neznámém prostředí, dostáváte chuť na pizzu a nevíte, jakým směrem se vydat, abyste našli alespoň jeden dílek a vychutnali si jedno chutné sousto. Pokud jste se do situace vžili, asi jste si uvědomili, že se vám moc často nepřihazuje. I kdyby se vám přihodila jednou za život, mohli byste využít aplikaci Pizza Navigator, jež vás dovede k nejbližší pizzerii.

pizza cover

Kompas se zvláštním cílem

V jednoduchém prostředí nemáte žádnou nabídku nebo menu nastavení. Po otevření aplikace uvidíte pouze střelku kompasu v podobě osminy pizzy ukazující k nejbližší pizzerii. Její jméno je uvedeno ve spodní části displeje zároveň s názvem, hodnocením od uživatelů z Googlu a vzdáleností uvedenou v mílích. Přejetím doprava nebo doleva můžete nasměrovat svou pozornost do jiných podniků, ale více než pět nejbližších se vám nezobrazí. Telefon polohu určí pomocí dat z internetového připojení. V extrémně jednoduchém prostředí uvidíte ještě ikonku mapy v pravém horním rohu, která po otevření zobrazí adresu pizzerie na mapě. Aplikace je dostupná i pro wearables.

Pizza Navigator: Jednoduchost především

I když je aplikace velice jednoduchá a chybí jí jakákoliv možnost nastavení, skrývá v sobě určitý potenciál, který by uživatelé mohli využít. Myslíme si, že jednoduchost je to, co dělá tuto aplikaci tak zajímavou. V Google obchodě má nyní přes 1000 stáhnutí a hodnocení 4,5 hvězdičky.

Pizza Navigator
Pizza Navigator

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)